Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Mine Bıçakçı

Mine Bıçakçı

Doğum Yeri : Ereğli-Zonguldak

Doğum Tarihi : 1 Ocak 1984

Eğitim : Müjdat Gezen Sanat Merkezi

Hakkında : Ereğli doğumlu. Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunu. Son olarak Haziran Gecesinde "Veda", Genco'da "Sibel" rolünde görülen genç oyuncu, 2006 yılında Yeditepe Oyuncularının kadrosunda görev aldı ve "Paramparça" oyunundaki rolüyle "İsmet Küntay Özendirme Ödülü" aldı.

Resimlerf_ebru_b

10 Şubat 2008 20:40

gerçekten çok yetenekli.genco sadece mine bıçakçı için izlenir diğerleri paso  yapay ama mine bıçakçı çok başarılı çokda komik:)

Cevap Yaz

melidd

28 Temmuz 2007 13:26

kanal d de genco adlı dizide oynuyo yıne kendine hayran ediyor arkadaslar fan klübü varsa söyler misiniz?

Cevap Yaz

ölümsüz

24 Nisan 2007 12:54

gerçekten çok yetenekli ve başarılı izmirde oynadığı oyunu seyrettim süperdi tanışma fırsatı buldum sanki ben onun yerindeymişim gibi davrandı onu çok seviyorum ablacım yolun açık olsun inşallah aynı sahnede oynama fırsatı buluruz...

Cevap Yaz

melidd

15 Şubat 2007 18:28

Asi ve Sevimli Sevda Kondu ve Haziran Gecesini izlememin tek nedeni oyunculuguna bayılıyorum cok yetenekli ve başarılı umarım en kısa zamanda tekrar tv de tekrar görürüm

Cevap Yaz

berkbarkin

23 Ocak 2007 23:11

sanatçı olmak için doğmuş bir yetenek bence Mine Bıçakçı. şu anda hadi çamanın tiyatrosunda paramparça adlı oyunda rol çalarak oynadığnı okudum. mutlaka gidip oyunu bir cmrtsi akşamı ya da pazar öğlesinde izleyeceğim. samimiyet ve içtenliğinin yanında çok da çarpıcı gizli bir yüz güzelliğnin olduğunu düşünüyorum.

Cevap Yaz

Loulou

13 Temmuz 2006 18:42

Ben Mine Biçakçiyi çok begeniyorum ve zevkle izliyorum.... basarilar ona

Cevap Yaz
Yandex.Metrica