Beren Saat

Gerçek Adı Beren Saat
Namı Bihter
Doğum Tarihi 26 Şubat 1984
Doğum Yeri Ankara ,Türkiye
Eğitim Durumu Başkent Üniversitesi İşletme Bölümü
Ajans Rezzan Çankır Cast Ajansı

Biyografisi

"Türkiye'nin Yıldızları" adlı yarışmada 2. oldu

Oyuncu (20)

Son Yorumlar (85)

saralarda avatar saralarda 04 Ağustos 2017 17:48:41

4

Türkiye'de bir çok ünlü fiziksel albenileriyle bir yere gelmiştir, gelmeye de devam edecektir. Kimileri şöhretlerini kendi yeteneklerini gösterme ve geliştirme fırsatı olarak kullanırken kimileri yalnızca tadını çıkarır. Üzülerek söylüyorum ki kendis i ikinci grupta. Rol aldığı bir çok diziyi tesadüf eseri izledim. Masum ya da masum görünümlü rolleri kotarabilse de Kösem Sultan gibi ağır bir rolde bütün iyimserliğime rağmen mimiklerine bile hakim olamaması hayal kırıklığına uğrattı. Gençlerin idolü olmak başka şey, iyi oyuncu olmak başka.

sinemaadamı avatar sinemaadamı 09 Ağustos 2016 18:15:43

10

oynadığı dizilerde ve sinema filmlerinde hep alnının akıyla çıkmayı başarmış yeni yüzyılın en güçlü oyuncularından biri. başta aşka sürgünde oynadığı rolüyle beraber aşkı memnu, fatmagülün suçu ne , muhteşem yüzyıl hepsinde çok iyi rol yapmış yeri ge ldi mi kötüyü, yeri geldi mi iyiyi, yeri geldi mi aşkı için herşeyi göze alabilen bir kadın olmuştur. sinema filmlerinde oynadığı cesur rollerinde tutulmasında büyük bir katkı payı var. kenan doğulu sevdiğim bir ses sanatçısı eşi beren de günümüzdeki oyuncular arasından en beğendiklerim arasındadır ayrıca çok güzel de bir yüze de sahip ama sanırsam en akılda kalan rolü aşkı memnu dizisindeki bihter rolüdür. ayrıca güz sancısındaki daki rolünün dede çok başarılı muhteşem yüzyılı bırakmış diye duydum herhalde yaşlı rolü oynamak istememiş bakalım 2016 - 2017 sezonunda hangi projelerde yer alacak görecez. kenan beyle mutluluklar diliyor başarılarının da devamını temenni ederim. saygılar sevgiler.

mansur34 avatar mansur34 18 Temmuz 2016 15:04:14

7

Beren saat aşkı memnu ve fatmagülün suçu ne dizilerinde performansı iyiydi iki rolde farklıydı benim dünyam filminde de fena değildi son işlerinde aynı başarıyı yakalayamadı umarım yeniden iyi bir dizi ve sinema filminde görürüz.

Yandex.Metrica