Tansel Öngel

Doğum Tarihi 24 Eylül 1976
Doğum Yeri Gaziantep
Eğitim Durumu Hacettepe Ü. Devlet Konservatuvarı Tiyatro

Biyografisi

2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosunda göreve başladı. Halen Trabzon Devlet Tiyatrosunda sanatçı olarak görevini sürdürmektedir.

Oyuncu (22)

Son Yorumlar (7)

Kılıç.Özçelik avatar Kılıç.Özçelik 21 Kasım 2012 18:39:20

10

Ahh be Kılıç Ali. 17-09-2010 tarihinde süper bir girişle girdin gönlümüze Kılıç Günü dizisi ile damgasını vurmuştun. Ama diziyi 8. Bölümde final yaptılar. O gün resmen ağladım yaa. KILIÇ ALİ, MUSTAFA KİZİROLU, HARUN. Bu 3’lü nasıl olurda bitirilir yaa. Hala daha aklıma geldikçe canım sıkılıyor. 8 bölümlük videolarını neredeyse hergün izliyorum. Bıkmadan usanmadan. Yazık ettiler o diziye.
Her Cuma Atv ekranına kilitlenip senin dizi’nin başlamasını bekliyorduk. Şimdi başka dizilerdesin ama benim gönlük Kılıç Ali’ ile beraber. Aradan 2 sene geçmesine rağmen hala daha sanki tekrardan yeni bir girişle Kılıç Ali’yi hayata döndürecekler gibi bir umut besliyorum. Umarım İnşallah böyle olurda tekrar gelirsin. Bu sefer dizini adı KILIÇ ALİ olsun ve yeniden başka bir kanalda başlasın. Valla dua ediyorum tekrar başlaması için. Başarıla dilerim. Saygılarımla ( keozcelik@hotmail.com.tr )

Sadece Ünsal Emre avatar Sadece Ünsal Emre 18 Eylül 2010 00:17:09

10

Çok Sevdiğim bir oyuncu Kılıç Ali rolü ile sezona damgasını vuracak

kartal tibet tutkunu avatar kartal tibet tutkunu 04 Şubat 2010 12:12:02

10

Kendisine; "Bu kalp seni unutur mu?" Tv dizisi, oyun cast'ının  içinde, psikolojik koca "Yalçın" rolüne isabetli de bulduğum..! Geleceğe dair ümit'te vadeden bir oyuncu... Onunda yolu açık olsun...

Yandex.Metrica