Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Mehmet Güneş (Mehmet Güneş)

Mehmet Güneş

Doğum Yeri : Samsun

Doğum Tarihi : 2 Nisan 1972

Eğitim : Alberta Üniversitesi

Hakkında : 1989 yılında yükseköğrenimi için Amerika?ya gitti.1995 yılında ?DAYLIGHT Prodüksiyon Şirketi? ni kurdu

Resimlerselenozkaya

15 Haziran 2009 19:25

EVET BAŞARILI BİR YÖNETMEN KANADA ÇEKİCEK KARDELEN ADLI FİLM www.kardelenfilm.com ben baba ocağından KEMAL EREK oynicağını biliyorum ve ALİ POYRAZOĞLU VE MAAHİR İPEK GİBİ KİŞİLER VAR HEYECANLA BEKLİYORUM

Cevap Yaz

captaincook

18 Ekim 2008 02:56

Bu arkadaşın amerikada çekeceği filmi merak ediyorum.Daha bu günlerden hazırlık yapıyor.Çekmiş olduğu Türk Usulü filminden sahneler var.Çok ileriye yatırım yapması ilginç...

Cevap Yaz

senben

27 Şubat 2007 00:28

genç hırslı ve kararlı yapımcı kalıtelı yapıtlara imza atıyo hep böle kalitelı yapıtlar yapmasını topluma faydalı olmasını başarılarının devamını dılıyorum.son yapıtını sabırsızlıkla beklıyorum.

Cevap Yaz

captaincook

9 Şubat 2007 23:36

yaptıgı dizilerin bazılarını seyrettim,özellikle zor hedef ve japon gelin dizilerinin iyi oldugunu düşünüyorum.şu anda yapımcılıgını yaptıgı yönetmenligini ismail güneş in yaptıgı sözün bittigi yer isimli sinema filmini çektiklerini ve çok beklentileri oldugunu duydum martta vizyonda görecegiz inşallah söyledikleri kadar varmı?

Cevap Yaz

belali_baldiz

28 Kasım 2006 15:57

burcu süper süper süper.çok başarılı bi yapımcı bence.hemen hemen yapmış olduğu bütün dizileri ve filmleri izledim.japonyalı gelinin taklidini yapmaya çalışsalarda başaramadılar.başarılarının devamını diliyorum.taklitlerinden sakının

Cevap Yaz

m.ali

19 Haziran 2006 20:58

ben bir oyuncu adayı olarak.. mehmet beyi hollywod yıldız larına benzetiyorum onlarkadar azımli ama bir fark var o yızdızlardan daha parlak..her proje sinde olduğu gibi yolun sonu dizisinin de mükemmel oldunu düşünüyorum çünkü mehmet güneşin imzası var altında..başarılarının devamını diliyorum..

Cevap Yaz

şık

29 Nisan 2006 02:27

Ben çok televizyon izliyorum ama \"yolun sonu\" dizisini görmedim. Japonyalı gelin filmi çok hoşuma gitmişti. Benim için filmin yapımcısı kim önemli. Şimdi Mehmet Gümeş\'in yapımcılığını yaptığı bu diziyi merak ediyorum.

Cevap Yaz

yeşilsoğan

24 Nisan 2006 22:31

Genç. Hırslı, azimli.. Sektörde iyi işlere imza atacak gibi gözüküyor..

Cevap Yaz

Semiramiz

23 Mart 2006 22:30

genç yaşta başarıyı erken yakalamış yapımcılarımızdan biri. yapıtları da ilginç ve güzel bir kaç sene sonra iyi yerlerde göreceğimizden eminim ismini şimdiden ezberleyin :)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica