Sitede bulunduğum 3 yıl içerisinde gözlemlediğim bir konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum.Bazı üyeler kayıt oluyorlar,filmlere kişilere yorumları ve katkılarıyla destek oluyorlar ve sonradan bir anda siteden kaybolup gidiyorlar.Bunun nedeni nedir neden bu şekilde oluyor anlayabilmiş değilim. Sizin bu konuda ki düşünceleriniz nedir acaba ?
Vatansever10 (Sedat Demir)

1 yıl, 6 ay önce yazdı.

Göztepe avatar Göztepe 19 Nisan 2017 23:59:52

Ah ah sinematürk nerden nereye geldi ne konuları konuşur olduk site kaliteden uzaklaşıp gerileyince böyle oldu. Bu yazdıklarımızın dışında birçok eski üyede taâ en eskilerden girmez oldu tabi tercih meselesi saygı duymak lazım. Benim hatırladığım esk i üyelerden birde Pembe Panter vardı oda hesabını sildi site eski hali gerçekten zirveydi yani 2008-2010 dönemi zirveydi sitede. Benim şikayetim hem gereksiz sorviovur gibi proğramların siteye eklenmesi birde sinemayla hiçbir alakası olmadığı halde şarkıcı,futbolcu kişilerin siteye eklenmesi.Bomboş bir kişi sayfası siteye ve üyelere ne verebilir akıl alır gibi değil en azından eski tasarımda böyle birşey söz konusu değildi. Yönetime duvara bunları defalarca yazdık lakin herhangi bir uygulama yapılmadı.Sitede vefat eden üyelerden tevfikçakmak'ı mesala sanatçı yönüyle öğrenebildik fikir fena değil oluşturulsun destek olalım.

Kkleberson avatar Kkleberson 18 Nisan 2017 02:30:57

ben en eski uyelerdenim hiç değerim bilinmedi bu sitede mesut engin nickli arkadaş vardi onu çok ozledim sitenin eski halini çok ozledim benim butun puanlar silinmişti bencede site eski haline dönmeli

erakman avatar erakman 15 Nisan 2017 08:05:59

Yavuzocal bildigim kadari ile 2008 yilinda yonetim tarafindan yazi yazilmasi yasaklandi.Kamilsinirkaya adli uye ise burda kendisi hakkinda yapilan yorumlara kizarak tum film yorumlarini silerek siteden ayrildi.Kerem25-Duyguar da siteye kusen uyelerde n.

Rıza_Nur avatar Rıza_Nur 13 Nisan 2017 19:46:41

Loverman,yavuzöcal,emrahcakmak gibi azalardan haber alsak iyi olur.
Bazı kişiler de afedersiniz erotik hesap veya kanun dışı ticaret için hesap açıyorlar.Sinemayla alakası olmayan bu azalıklar silinmeli.
Ayrıca film kısa film tv filmi dizi ve belgese l olmayan programlar da ekleniyor.Bunlar da durdurulmalı.
Bunu da en son belirtmiş olayım.

vatansever10 avatar vatansever10 12 Nisan 2017 21:28:47

Sinematürk ekibi olarak daimi birşekilde birbirimizden haberdar olmamız bence zor değil.Bir sayfa yada bir grup kurarak buradan birbirimizle iletişime geçebiliriz..

Yandex.Metrica