Sitede her insan yaptığı yorumlarla aslınsa kendi karakterini ortaya koyuyor.Bazı üyeler hayranı/seveni olabileceğini düşünerek yorumlarına dikkat ederken bazı üyeler ise aklına ne geliyorsa yazmaktadır.Yorum hakaret ve aşağılama içerdiğini bildiği halde onaya sunmaktadır.Benim ricam bu şekilde ki yorumların onaylanmaması yönündedir.Eski yorumlarada zaman zaman baktığımda kötü yorumlarin onaylandığını görmekteyim.Yorum onaylayan sayın yöneticilerden bu konuda biraz daha dikkat bekliyorum.Saygılar.
Vatansever10 (Sedat Demir)

1 yıl, 8 ay önce yazdı.

by_yeti avatar by_yeti 05 Ekim 2017 12:12:10

Klavye başında beyninden geçen her şeyi yazmak, ne yazıkki günümüzde KAHRAMANLIK olarak görülüyor. Ne acıdır ki bizler bu tür yanlışlara gerek yönetici olarak onay veriyor, tanıdığı olarak beğenerek prim vermekteyiz. Sonuç itibariyle farkında olmadan günlük hayatta konuşma dili olarak küfürlü hakaret içeren (sokak jargonu dediğimiz ARGO bile olmayan) bir lisan oluşturduk.

Haqan avatar Haqan 04 Ekim 2017 20:35:37

Yerinde bir konuya değinmişiniz. Yorum yapabilen, yapmayı seven kişiler belli bir olgunluğa ve seviyeye ulaşmıştır diye düşünüyorum.
Eleştirilerini sinema dahilinde tutup kelimelere de özen gösterirse en azından yapıcı olmuş olur.

Yandex.Metrica