SinemaTürk RSS Servisleri

Sinematurk RSS hizmeti ile de son dakika sinema haberlerine, vizyondaki filmlere, gelecek ve yakında vizyona girecek filmlere ulaşabilirsiniz. İster RSS viewer programları ile takip edin isterseniz RSS ile kendi internet sitenize yerleştirin. RSS ile birlikte artık günün tüm gelişmeleri bilgisayarınızda olacak... Üstelik çok kolay.. İşte Sinematurk RSS servislerinin adresleri:

RSS Nedir?

RSS (Real Simple Syndication), site içeriğini dağıtmak için geliştirilmiş XML (Extensible Markup Language) tabanlı bir veri sunuş biçimidir. RSS servisi son dakika gelişmelerini ve haberleri "tek tıkla" site gezmeden bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan bir sistemdir. Bu sistemle vakit kaybetmeden, haberler arasında yorulmadan istediğiniz bilgiye anında ulaşabilirsiniz. Takip edilen web sayfaları çoğaldıkça, bu siteleri gezmek saatleri alıyor. RSS, bu sorunu ortadan kaldırarak yüzlerce siteyi bir kaç dakika içerisinde dolaşmanıza olanak sağlıyor.

Nasıl Kullanacaksınız?

Internet üzerindeki bir çok ücretsiz programla ilk adımı atabilirsiniz (Programlar için sayfanın alt kısmını inceleyin).

Daha sonra Sinematurk RSS adresini tanıtarak ücretsiz ve hızlı bir şekilde servisi başlatabilirsiniz.

Önerdiğimiz Programlar

  • Feed Reader: Internet üzerindeki en hızlı ve en basit arayüzü olan RSS okuyucu.. Klasör ekleme / silme, periyodik aralıklarla güncelleme gibi özellikleri var.

  • Feed Daemon: BradBury firması geliştirilen Feed Deamon özellikle de arayüzü ile rakiplerinden sıyrılıyor.

Diğer Programlar İçin

Yandex.Metrica