SarpBayhan

SarpBayhan

Hepsi

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 08 Mayıs 2018 20:01:55

Yılmaz Gruda yaşayan çınar diyebileceğimiz oyuncularımızdan biri. Kendisi Ayşen Gruda'nın eski eşidir aynı zamanda Elvan adında birde kızları vardır. Kendisinin en beğendiğim rolü Yabancı Damat dizisindeki Celayir karakteriydi. Özellikle dizide Memik dede ile atışmaları çok içtendi ve dizinin en güzel sahneleriydi.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 26 Nisan 2018 23:07:28

Kanal 7'de yayınlanan ve Türk halkına Hint dizilerini sevdiren bir yapım. Aşk ve Komedinin içiçe olduğu Bir Garip Aşk ülkemizde o kadar sevildi ki dizinin başrol oyuncusu Barun Sobti Türkiye'ye davet edildi ve geldi. Dizi daha sonra Kanal 7'de tekrar yayınlandı ve yine iyi reytingler aldı.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 26 Nisan 2018 22:52:35

Taşı Toprağı Altın Şehir, Yüz Numaralı Adam ve Köşeyi Dönen Adam filmlerinden hatırlıyorum kendisini. Özellikle de Yüz Numaralı Adamda başarılı bir yardımcı oyunculuk sergilemiş ve Kemal Sunalın kardeşini oynamıştır.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 03 Nisan 2018 15:25:37

Erdal Özyağcılar ve Güzin Özyağcılar çiftinin kızlarıdır.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 06 Mart 2018 16:52:53

Orhan Gencebay'ın kendi adıyla oynamadığı nadir filmlerinden. Genelde filmlerinde Orhan olurdu ya bu kez Sabahattin olmuş.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 28 Şubat 2018 15:47:00

Çocuk oyuncu olarak sinemamıza katkıda bulunmuş güzel sevimli bir oyuncu.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 28 Şubat 2018 15:42:28

Zeki-Metin ikilisinin sevdiğim filmlerinden biridir. Yazın çekilmiş hem tatil hem iş olmuş bir film. Otelin patronu rolünde yine Ali Şen'in oyunculuğu bir numara. Bakan biraz fazla alçakgönüllü karakter olmuş ne bileyim hiçbir bakan bu kadar mütevazi olur mu? Film genel itibariyle güzel ama bazı mantık hataları yok değil Mesela Rasim usta bu adam yılların ustası kasabada tanınmış biri neden hiçbir yerden ev bakmıyor? Böyle turistlik bir kasabada kiralık ev bulunmaması şaşırtıcı. Denizde ev yapmak fikride biraz abartı geldi bana. Sonra otelden gündüz vakti kapılar çalınıyor ama kimsenin ruhu duymuyor. Otel personeli durumu görse bile sadece bakmakla yetiniyor. Tabi biraz absürt sahneler olacak o kadar zararı olmaz. Genel itibariyle güzel ve eğlenceli bir film olmuş. Emeği geçen herkese teşekkürler.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 28 Şubat 2018 15:18:41

5

Birçok kişi tarafından Geniş Aile dizisindeki Devir Abi olarak tanınsa bile öncesinde Vay Anam Vay'da Damat Kadir olarak güzel bir oyunculuk sergilemiştir. Yine Herşey Çok Güzel Olacak filminde oynadığı Mafya rolü görülmeye değerdir.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 28 Şubat 2018 15:13:43

8

Cem Yılmaz'ın Hokkabaz ile birlikte en sevdiğim iki filminden biridir. Diğer filmleri de fena olmasa bile bu iki film çok daha iyidir. Aynı zamanda Mazhar Alanson, Mustafa Uzunyılmaz gibi isimlerin oyunculuklarının da mükemmel olduğunu söylemeden geç meyelim. 1998 yılında yapılmış en güzel yapımlardan biridir bu film.

Yandex.Metrica