SarpBayhan

SarpBayhan

Hepsi

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 14 saat, 12 dakika

8

Yakışıklı, Kemal Sunal'ın sevdiğim filmlerinden biridir. Ancak filmi sadece komedi filmi olarak algılamak yanlış olur. Film evsizlik sorununa dikkat çekiyor. Bu filmin bende güzel birde anısı vardır. Seksenli yıllarda çocuk olanlar bilir sinema izlem ek için video filmleri kiralamak modaydı. Rahmetli eniştem video kurduğumuz bir akşam İbrahim Tatlıses'in filmiyle beraber Kemal Sunal'ın yakışıklı filmini getirmişti ailecek izlemiştik. O yüzden severim bu filmi.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 14 Ağustos 2018 01:35:19

İlginç bir film. Eğer ki Rüştü Asyalı'nın Keloğlan serisini izleyip de bu filmi Keloğlan diye izlerseniz hata olur. Rahmetli Öztürk Serengil'in hatırına izlenebilir belki ama filmin adı Keloğlan ama nedense filmde "kel" bir oğlan yok.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 14 Ağustos 2018 01:18:02

Ankara'da çekilen günlük dizilerde oynayan başarılı bir oyuncuydu. Günlük dizilerden sıyrılıp çeşitli reklam filmlerinde ve haftalık dizilerde rol almayı başardı.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 19 Temmuz 2018 02:48:47

Elif dizisiyle tanınan dünya tatlısı bu küçük kardeşimiz kendisini geliştirerek ve oyunculuk üzerinde gerekli eğitimleri de alarak ileride başarılı bir aktris olabilir. Kendini geliştirmesi ve eğitimine öncelik vermesi şartıyla.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 19 Temmuz 2018 02:42:46

Hasan Ballıktaş yetenekli bir oyuncu. Elif dizisinde oynadığı Veysel karakteri tam bir efsaneydi. Dizinin sevilmesinde önemli bir pay sahibidir. Bu sezon Elif dizisinden ayrıldığını öğrendim umarım daha iyi projelerde kendisini ekranlarda görürüz.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 19 Temmuz 2018 02:37:33

Unutma Beni çoktan bitti ama yinede bu dizi hakkında birkaç kelam etmesek olmaz. Evvela dizinin bu kadar uzatılması artık çamur haline gelen ve iyice saçmalayan senaryoyu bir o kadar da ağırlaştıran ve içinden çıkılmaz bir hale sokan saçmalamaktan ba şka bir şey değildi: Dizi bir dönem o kadar saçma bir hal almıştı ki artık dizide neredeyse birbiriyle sevgili olmayan kalmamış neredeyse her karakterin geçmişten bir çocuğu çıkagelmişti. Gençlik yıllarındaki sevgililerin yıllar sonra bir yerlerde karşılaşması ve akabinde hemen çocuklarının çıkması tam saçmalıktı. Evli adamın başka kadınla ilişkisinin olması evli kadının da ona keza evli olduğu halde kendisinden genç bir erkekle tanışıp onunla evlenmesi gibi inanılmaz saçmalıkların diz boyu olduğu bir yapımdı. Yine Mustafa ve Özlem karakterleri arasındaki aşk öyle bir anlatıldı ki zannedersiniz Leyla ile Mecnun aşkı gibi bir aşk. Mustafa başka bir kadınla evli olduğu halde Özlem'in sürekli Mustafa ile görüşmesi Mustafa'nın karısının eski sevgilisini abisi olarak tanıtması, Şerif'in aynı filmde birkaç kadınla evli olması, kardeşlerin aynı adama aşık olması gibi türlü saçmalıkların olduğu ve uzata uzata artık bıkkınlık derecesine geldiği bir dizi olmuştu.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 19 Temmuz 2018 02:22:13

Günlük dizi çekmek zor ve meşakkatli bir iş. Günlük diziler içinde Ankara'da çekilen ve yayınlanan dizilerin yeri ayrıdır. Yıllarca TRT'de başlayıp özel televizyon kanallarının kurulmasıyla birlikte bu kanallara transfer olan Ferhunde Hanımlar, Bizim Evin Halleri gibi diziler aslında Unutma Beni, Deniz Yıldızı, Beni Affet gibi dizilerin yolunu açmış bu dizilere referans olmuş dizilerdir. Yıllarca sürmüş olan bu günlük diziler zaman zaman ABD'de ya da başka ülkelerde çekilen günlük pembe dizilerin senaryolarından da etkilenmişlerdir.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 17 Temmuz 2018 13:48:20

Salako filmi Kemal Sunal'ın başrolde oynadığı ilk filmlerinden biri. Salako, Hanzo, Şaşkın Damat gibi filmler fazla güldürmez ama sıkıcı da geçmez.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 14 Temmuz 2018 00:41:25

Yonca Cevher başarılı bir oyuncu ve iyi bir dublaj sanatçısıdır. Aynı zamanda usta aktör Mahmut Cevher'inde kızıdır kendisi.

Yandex.Metrica