SarpBayhan

SarpBayhan

Hepsi

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 17 Kasım 2018 16:09:14

Cem Yılmaz başarılı bir komedyen başarılı bir aktör. Filmlerini severim Her Şey Çok Güzel Olacak, Hokkabaz, İftarlık Gazoz filmleri sadece komedi filmi değil aynı zamanda içinde duygusal ögeler de bulunduran başarılı yapımlardır. Konuk oyuncu olarak yer aldığı diziler haricinde kendisinin başrolde oynadığı bir komedi dizisi olmaması şaşırtıcı yoksa Cem Yılmaz gibi bir komedyenin oynadığı diziyi eminim tüm kanallar yayınlamak için birbiriyle yarışırdı. Bilmiyorum sadece tahmin yürütüyorum ama sanırım dizi çekmeyi kendi istemiyor yoksa tüm yapımcılar Cem Yılmaz ile sitcom çekmeyi isterler. Bence başarılı bir cast ile birlikte güzel bir komedi dizisi çekmeli diye düşünüyorum.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 17 Kasım 2018 15:56:06

Gelecek vadeden başarılı bir çocuk oyuncu. Umarım çocukluğunda yakaladığı bu popülarite büyüdüğü zamanda devam eder. Bilindiği gibi nice çocuk yıldız büyüyünce bir daha hatırlanmadı bile kendisini geliştirmeli oyunculuğunu sürdürmeli.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 17 Kasım 2018 15:51:00

Cem Yılmaz'ın en beğendiğim filmleri diye bir liste yapsam iftarlık gazoz bence ilk sıralarda yer alır. Film bütünüyle güzel eğlenceli duygusal ancak film ilerleyen sahnelerde politik bir hal alıyor. Filmin son sahnesi çok duygusal olmuş itiraf etmem gerekirse benim bile gözümden yaş getirdi o sahne.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 17 Kasım 2018 15:14:47

Cem Yılmaz'ın ağabeyi olması ona pozitif katkı tabi ki sağlıyor ama Ali Baba ve Yedi Cüceler filminde oynadığı İsmail bey karakteri çok hoştu. Yetenekli biri.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 17 Kasım 2018 15:09:26

Arkadaşların çoğu film hakkında olumsuz yorum yapmışlar ama ben aksine eğlenceli bir film olduğunu düşünüyorum sadece filmde bazı abartılı ve saçma sahneler var. Mesela İlberin sürekli ölüp ölüp dirilmesi saçma olmuş önce ölüyor sonra bir şey olmamış gibi karşılarına çıkıyor. Başka bir sahnede kolu kopuyor ormanın içinde Ali Şenay kolu doktor gibi yerine dikiyor hemen saniyeler sonra İlber kolunu rahatça oynatıyor. Bir diğer abartılı bulduğum sahnede Azeri askeri rolünde izlediğimiz Kenan Memedov sahnesiydi. 1988 yılından beri bir insan nasıl yerin altında havasız ve aç susuz yaşayabilir. Bu adam SSCB'nin dağıldığını bile bilmiyor ama bilgisayardan herşeye bakıyor yani hiç mi internet kullanmıyor. Özetle bu sahneler saçma olmuş. Yadırgadığım sahne ise Cem Yılmaz'a yakıştıramadığım gaz çıkarma sahnesi. Önce mağarada İsmail beyin gaz çıkarması sonrasında Cem Yılmaz'ın bu sahneyi tekrarlayarak bu zafer kutlaması demesini yadırgadım ve saçma buldum. Ben daha önce Recep İvedik filminde Şahan Gökbakar'ı kınamıştım aynı şeyi Cem Yılmaz'da filmine eklemiş ve yakışmamış,olmamış. Bunun dışında eğlenceli bir film.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 01 Kasım 2018 22:55:47

Hadi bakalım ilk yorum benden olsun. Bu akşam Kanal D'de başladı oldukça güzel aksiyon dolu hareketli bir dizi. Efsane film Tango ve Cash'in Türkiye uyarlaması. Senaryo Tango ve Cash'ten alınmış. İki polis biri düzenli ve zengin diğeri daha uçarı ve rahat. MKC ve Barca komiserlerin hikayesi.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 19 Ekim 2018 16:49:57

Behiç Buğra Gülsoy iyi bir oyuncu. Kendisini daha önce Aşk Yeniden dizisinde izledim şimdide Kızım dizisini izliyorum oynadığı diziler iyi reyting alıyor sevilen bir isim.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 19 Ekim 2018 16:44:17

Mert iyi bir oyuncu karizması da var ama nedense bir türlü başrolü kapamadı. Genelde ikinci rollerde oynayan bir isim.

SarpBayhan avatar
SarpBayhan 19 Ekim 2018 16:41:12

Dizi bugün (19 Ekim 2018) 390.bölümüyle final yapıyor. Bu dizinin final yapmasında hiç şüphesiz başrol oyuncuları Erkan Meriç ve Hazal Subaşı'nın diziden ayrılmasının etkisi büyük. Dizi TRT'deki ilk sezonunda çok iyiydi ancak ikinci sezondan itibaren Star'a geçince ilk sezonun heyecanı kalmadı. Diziye renk katan Alev, Sevim, Hilmi Yılmaz, Mert Yılmaz gibi karakterler ilk sezon sonunda diziden ayrıldı. İkinci sezonda biraz olsun Sabah ve Kerem aşkıyla reytinglerde var'olmaya çalışılsa da ikinci sezonda Sabah, Kerem, Nihat, Ayşe karakterleri ve dizinin başrolündeki Ömer ve Zehra karakterleri yani Erkan Meriç ve Hazal Subaşı diziden ayrılınca üçüncü sezona bambaşka bir dizi olarak girdi. Eski kadrodan 1-2 isim dışında neredeyse hiç eser kalmadı. Diziye Cenk Torun, Dünya Aydoğdu, Mert Öcal gibi isimler geldi ama yinede tutmadı bu yüzden final yapıldı. Güzel bir diziydi keşke devam etseydi ama olmadı.

Yandex.Metrica