Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Aşk Ölümden SoğukturCan

11 Ocak 2020 03:20

Filmi nereden izleyebilirim ?

Cevap Yaz

Göztepe

4 Nisan 2019 21:27

Film o kadar kötüki Kadir İnanır,Tuncel Kurtiz gibi oyuncular bile kurtaramamış filmi. Bergen'in hayatını seyirci bilmese onun hayat hikayesi diye yutturcaklar. Bennu Gerede'nin söylediği şarkılar Sezen Aksu şarkıları ben hiç filmi beğenmedim onun hayatıyla filmin uzaktan yakından alakası yok.

Cevap Yaz

Sinecan06

19 Ocak 2015 01:13

Çok kötü bir senaryosu var. Canan Gerede'ye hiç değinmiyorum, zaten onun kadar kötü bir Kadir İnanır profili söz konusu

Cevap Yaz

performer

22 Eylül 2014 20:56

bu film şarkıcı bergen'in hayat hikayesini anlatan bir film olamaz. sadece bergen'in hayat hikayesini anımsatan farklı bir hikaye. şayet öyle bir iddiası varsa bergen rolündeki bennu gerede'nin bozuk türkçesi ve hiç bergen ile alakası olmayan bir tip olması bende bu bakış açısına neden oldu. söylediği şarkılar'ın bergen ile hiç alakası yok. antalya'da ve kültür bakanlığından ödül almış bir film. filmin görüntüleri çok başarılı, sadece gece çekimlerinde ışıklandırma başarısız. kulaklarım beni yanıltmıyorsa film sesli çekilmiş ve o yıllarda sinemamız sesli çekime alışık olmaması nedeniyle bu yüzden bazı oyuncuların oyunculukları zayıf kalmış.kadir inanır her zaman olduğu gibi çok başarılı, yine tuncel kurtiz'in kısacık rolü ile devleştiği filmlerden biri.

Cevap Yaz

sinemadelisi

8 Ağustos 2014 00:37

Bennu Gerede'nin donuk ve kötü oyunculuğuna rağmen film çok güzeldi.Olay örgüsü,mekanlar ve sahne geçişleri süperdi.Pavyon ve gazino sanatçılarının yaşadığı tüm zorluklar tüm çıplaklığıyla anlatılmış,çok özgün bir film olmuş.Arabeskçi Bergen'in hayatından kesitler de taşıyan film kullanılan yeni bestelerle bir arşiv niteliği taşımaktadır.Ayşegül Ünsal'ın performansını çok beğendim filmde.Görüntü yönetmenini de ayrıca çok beğendim.

Cevap Yaz

beyzacetin

1 Temmuz 2013 17:39

Bergen i cok severim. Çok dramatik bir hayatı oldugu için de cok üzülürüm acıkcası. Allah rahmet eylesin. Bu film güzel ama Bergen rolü için cok yanlıs bir secim yapılmış. Kesinlikle cok Avrupai bir görünüm nasıl Bergen i canlandırır. Hiç inandırıcılık yok, arabeskçi tipi yok yani olmamıs.

Cevap Yaz

iigood

4 Aralık 2010 01:42

tesadufen D yesilcamda izlemistim guzel film her ne kadar alakasi yok deselerde bu film bergenin hayatini canlandiryor. filmde bergen yerine belgin ismini kullaniyor sonra bennu geredenin bir gozu sevgilisi tarafindan bicaklanmasi filan Bergenin hayati oldugunu one surmekte

Cevap Yaz

tarık222

28 Ocak 2010 20:54

filmde bennu gerede değişik şivesiyle dikkat çekiyor.fakat kadir inanırın oyunculuğu gerçekten iyi.ayrıca kadir inanır kendi sesiyle oynuyor..

Cevap Yaz

gnh64

17 Temmuz 2009 10:19

ben tv de seyretmiştim bergenin hayatını hemen hemen anlatıyor tekrar seyredebilirim

Cevap Yaz

chocolate90

26 Haziran 2009 03:50

kanal d bu filmi 28 haziran 2009 pazar gecesi saat 3.45te yayınlayacakmış izlemek  isteyen olursa diye bilgilendirmek istedim..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica