Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ayşe Emel Mesçi (Ayşe Emel)

Ayşe Emel Mesçi

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 11 Ağustos 1950

Ajans : Sihirli Anahtar

ResimlerASLANTAS

4 Mart 2010 16:56

Ankara Devlet Tiyatrolarının çok başarılı yönetmeni. Kurban ve son olarak ta Kerbela.. Sinemada avatarsa Tiyatro da Kerbela derim o kadar yani..

Cevap Yaz

Liberté

15 Şubat 2009 08:20

Paris te birlikte çalıştığım oyuncu.Araştırmacı,malzemesini nerede nasıl kullanacağını bilen,inanılmaz bir azimle işini yapan, tiyatroda, tiyatrodan başka hiçbirşey düşünmeyen ve konuşmayan , disiplinlerarası öğeleri sindirmiş çok güzel ve gizemli bir şahsiyet.Avignon festival'inde izlemiştim.Kendi kültüründen yola çıkıp Katalanları Fransızlara anlatarak, sahneliyordu.Muhteşemdi.Bir insan bu kadar zeki ve güzel ve yaratıcı olup koca bir tiyatro topluluğunu nasıl ayakta tutabilir diye düşünmüştüm.

Aldatılıp aşkta yenik düşmesine gelince, diğerinin başına farklı bir şey gelmedi. "O "da   aldatıldı.Ayşe Emel gibi bir güzellik ihaneti görürse, diğeri hayda hayda görür.PERDE!!!!

Cevap Yaz

emrahcakmak

6 Ekim 2007 18:56

kaliteli bir oyuncu

Cevap Yaz

zoran

12 Temmuz 2006 19:35

türk tiyatrosunun en büyük yönetmenlerinden biri olarak sanat hayatımıza katkıda bulunuyor.oyuncu olarak da çok özledik ama

Cevap Yaz

faruk_123

22 Mart 2006 00:25

ben daha oncede sevgili ayse emel mescile ilgili yorum yaptim ama yayinlanmadi ben kendisini yavrum filminden tanidim tabiki eski oyuncularin simdiki durumlarini ogrenmek icin yani simdi nerede ve ne yapiyorlar lutfen sevgili ayse bu siteyi sende ziyaret ediyorsan en azindan sen bize bilgi ver simdiden sana ve sinamaturke tesekkur ederim

Cevap Yaz
Yandex.Metrica