Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Aşk Hikayesi

Aşk Hikayesi

8,00

(9 kişi yorum yaptı)Göztepe

12 Eylül 2017 00:17

Çok güzel bir filmdi hem müziği hemde senaryosu her yönüyle sağlamdı yapılan yorumlara harfiyen katılıyorum. Uzun zamandır bu kadar güzel naif,duygusal, tutkulu aşk filmi seyretmemiştim. Deniz Gökçer,Salih Güney çift olarak birbirlerine filmde çokta uyumluydular.Adeta film boyunca hasta kız Gül'ün ölmemesi için dua ettim ama olmadı bir sinema ustası Nejat Saydam'dan harika bir film.

Cevap Yaz

performer

11 Şubat 2014 23:08

güzel bir film. münir özkul kızının hasta olduğunu öğrendiğinde sokakta sattığı düdüklü şekerleri çocuklara bedava dağıtması ve alın çocuklar bir hayır duanız yeter dediği sahne filmlerde pek alışık olmadığımız çok anlamlı bir sahneydi.

Cevap Yaz

missy77y

18 Temmuz 2011 16:01

bu film için söylenecek o kadar şey var ki, kelimelere sığmaz diye düşünüyorum. tek söyleyeceğim şey şu: 6.5 yıl önce ilk izlediğim andan beri benim hayatımın filmi. aşka inanmıyorum diyen herkesin mutlaka bir kere izlemesi gerekiyor. her izleyişimizde bu filmin bize yeni bir şeyler katma gibi bir özelliği var. 

ayrıca orjinal love story filminden (özellikle sonunu) çok daha başarılı bulduğumu söylemeliyim.

Cevap Yaz

Kuzey Kore

12 Ocak 2011 16:04

Alışık olduğumuz türden bir aşk filmi gibi görünse de, iyi kurgulanmış ve iyi işlenmiş bir sinema eseri olarak beğendiğimi söyleyebilirim. Deniz Gökçer ve Salih Güney kendi rollerinde gayet iyi profil çizmişler. Abartılı olmayan, dozu iyi ayarlanmış duygusallık sayesinde film sıradanlıktan kurtulmuş ve belleklerde kalacak bir nitelik kazanmış bence. Kuşkusuz daha derinlikli bir senaryo ve daha zengin sahne düzenlemeleri olabilirdi, fakat yine de dönemin şartları içinde öne çıkmayı başardığı söylenebilir. Özellikle filmin son sahnesi belki daha iyi işlenmeliydi ama sadakat ve aşkta vefa örneğinin vurgulanması açısından etkileyici olmuş diyebilirim. Bence sinemamızdaki aşk filmlerinin iyi örneklerinden biri olarak gösterilebilir.

Cevap Yaz

alkorsuha

8 Ocak 2010 14:34

Filmi bugün seyrettim. Çok beğendim. Hele hele Şekerci Ahmet'e bayıldım. Münir Baba'ya bir değil, yüz milyon Oskar feda olsun. Bu arada Salih Güney'i ilk defa eşine sadık birisi olarak gördüm.

Cevap Yaz

Alın yazısı

16 Eylül 2009 20:06

Fakir kızı Gül ( Deniz Gökçer ) bir kütüphanede çalışarak bir yandan öğrenim parasını çıkartırken, diğer yandan şekercilik yapan babasına (  Münir Özkul ) yardın eder. Bir rastlantı sonucu çalıştığı kütüphaneye gelen Taner’le ( Salih Güney ) önce anlaşamazlar ama, bu anlaşmazlık onların birbirine tutunmalarına engel olamaz. Zengin çocuğu Taner, babasının ( Yıldırım Önal ) karşı koymasına rağmen Gül’le evlenir, bu arada yarın kanal öğrenimini devam ettirmeye çalışır. Başarır da. Ama bu arada bir çok sıkıntıya göğüs gererler. Genç evliler büyük bir mutluluk içinde yaşarken bir kazaya uğrayan Gül’ün kanser olduğu anlaşılır. Anlaşılır ama, artık yapacak bir şey yoktur. Mutlu başlayan hikaye mutlu bitmez.

Cevap Yaz

mustafa nevzat inan

19 Şubat 2007 19:36

harika bir film çok etkileyici

Cevap Yaz

bir_demet_menekse

16 Haziran 2006 19:59

Cevap Yaz

gnh64

15 Mayıs 2006 01:28

fabrikatör bir babanın çocuğu aynı zamanda futbolcu.ama öyle bir aşkki ölüm bile ayıramıyor.mükemmel bir film

Cevap Yaz
Yandex.Metrica