Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Vazgeç Gönlüm

Vazgeç Gönlüm

7,47

(16 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Dram Duygusal Dram, Duygusal

Yönetmen: Ahmet Sönmez (2) Adnan Güler Ahmet Sönmez (2), Adnan Güler

Ülke: türkiye

Oyuncular: Tibet Töre, İbrahim Olam, Şevki Özcan, Hakan Öztaş, Halil İbrahim Aras, Ergin Duru, Bülent Özkaya, Arzu Oş, Hülya Tuğlu, Oktay Aytekin Devamını Gör...

Konusu : Genç yaşında ailesine bakmak zorunda kalan Salih, bir minibüs hattında şoförlük yapmaktadır. Hayat kavgasında aşkla tanışacak fırsat bulamamıştır. Ta ki dünyalar güzeli Bahar'la karşılaşıncaya dek Bahar çok zengin bir ailenin kızıdır. Bu iki genç yürek birbirine çarpacak fakat kader hiç umulmadık bir şekilde ağlarını örecektir. Kaybolan bir hayatın acısını ve aşkı gönlüne sığdıranların öyküsüdür Vazgeç Gönlüm.bltszlk

21 Kasım 2010 11:40

 2007 yılında yayımlanan ''Vazgeç Gönlüm''  Star Tv'nin aşk dizisi.Bulut Aras (Hasan) ,Murat Han (Salih) İrem Altuğ (Bahar) oynadıkları dizi bazı bölümlerde saçmalık vardı.1 sezonda Bahar hamile kaldı sonra çocuk doğup büyüdü en saçma izlediğim  bölümler .Sonra karı kocanın çocuk kimde kalacağı vardı.Bahar ile Salih ayrılıp başka  birileriyle evlendiler.Salih sevgilisine kavuşacakken Bahar öldü. Hep aynı konular.

Başlarda reytingi almayan , son bölümlerde reytingi artan dizi Star Tv'de 2.Sezonda devam ettme kararı alındı..İrem Altuğ'un dizide ayrıldıktan sonra  Songül Öden geldi.

  2.Sezonunda Songül Öden'in(Esra)  girmesiyle dizinin konusu ve bazı oyuncular değişti.2.Sezondada Esra töreye karşı çıkmak ve zorla evlendirimek olunca  araya Hasan'la Salih girer.Anneside Esra'ya hak verip kızını korumaya çalışır.Anne kız Murat'ın yanında saklanırlar töreye uymamak için.Son bölümde neler oldu bilmiyorum.İnşallah mutlu son olmuştur.Haralde 47. bölüm sondu.2.Sezonda ağalık, töre konusuydu.1.Sezon jenerik müzikten 2.Sezon jenerik müziği harikaydı.

  Bulut Aras,Songül Öden,Murat Han ve İrem Altuğ'a saygılarımı sunarım.Dizide Murat Han'la Songül Öden birbirlerine yakışıyordu.

Cevap Yaz

selen_24

10 Mart 2009 19:28

çok sıkıcı ve saçma bi diziydi

Cevap Yaz

f_ebru_b

9 Temmuz 2008 19:06

diziyi izleme fırsatım olmadı fazlaca bilindik.ama murat han için bazı bölümlere bakmıştım.

Cevap Yaz

feerhat

6 Mart 2008 17:07

Dizi çok bayat ötesi bişiii... ilk bölümler biras sarmıştı ama sonrası hep birbirinin aynısı...bide diziye yeni giren ceylanın yüz hatları çok güzel ve doğal..Bence ceylanın makyajı biraz silik yapılıyo aslında abartıya kaçmadan iri gözlerini belirginleştircek makyajlar yapılsa daha iyi olur sanki..bence daha iyi projelerde rol almayı hak ediyo ekranlarda aptal sarışınların yerine böyle doğal tiplere ihtiyaç var...

Cevap Yaz

rozana

19 Şubat 2008 20:04

çok iyi bi dizi çok severek izliyorum lütfen bitirmesinler...ceylan karakterindeki oyuncumuz yeni bi yüz oldu diziye hareketlendirdi yoksa aynı seyrinde devam ediyodu izleyiciler sıkılmıştı iyi oldu girdiği şimdi daha bi heyecanla izliyorumm

Cevap Yaz

ebruMmM

19 Şubat 2008 19:55

bence süper bi dizi son giren oyuncu ceylan bence dahada renklendirdi diziyi heyecanlı olaylar olucakmış gibi sanki.arkadaşların dediği gibi bi çok diziden daha iyi.başarılarının devamını diliyorum..

Cevap Yaz

attack64

28 Aralık 2007 00:16

Kötü/Düsman olarak gösterilen taraf daha güclü olsa cok güzel bir dizi olabilirdi. Senaryo biraz basit kalmis. Yönetmen acisindanda amatör aksaklklar oldugu ortada. Su an icin sadece ee güzel diyebiliyorum.

Cevap Yaz

Hüseyin Keskin

26 Aralık 2007 08:28

Birçok diziden daha iyi bir dizi film.izlenmeye değer

Cevap Yaz

eternity_girl

25 Kasım 2007 02:09

bence şuan yayında olan bir sürü saçma sapan dizilerden kat kat iyi ve kaliteli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca çok yetenekli oyuncuları var. Şuda bir gerçekki diziyi götüren oyunculardır. Ben bu diziyi büyük bir zevkle izliyorum :)))

Cevap Yaz

cceydaa

17 Kasım 2007 11:40

Ben bu diziyi çok beğendim harika bir dizi. herşeyden önce oyuncular mükemmel umarım hiç bitmez..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica