Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Üç Kadın 1

Üç Kadın 1

8,33

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Duygusal Dram, Duygusal

Yönetmen: Orhan Aksoy Orhan Aksoy

Ülke: türkiye

Oyuncular: Ece Uslu, Şebnem Özinal, Levent Özdilek, Didem Taslan, Emin And, Dilaver Uyanık, Seda Dinler, Mert Hara, Ülkü Ülker Devamını Gör...

Konusu : Gülşen koleji bitirdikten sonra evliliği tercih etmiş, kocasının yükselmesi için her türlü fedakarlığı yapmış, bir çocuğu var. Sevtap ise ajans sahibi, göz alıcı bir kadın. İşinin yanı sıra eğlenmeyi de kendine yaşam tarzı olarak seçmiş. Berna ise asil, tanıdıkça ve anladıkça vazgeçilmesi zor bir kadın. Başarılı bir avukat. Üç arkadaşın birbirlerine olan sevgilerinin yanında geçmişte kalan kıskançlık ve çekişmelerinin de ortaya çıktığı karmaşık bir ilişkiler zinciri. Üç Kadın, seyirciye günümüz dünyasında dostlukların nasıl değişime uğradığını, ışıltılı bir hayatta varolmakla kaybolmak arasında sıkışan insanların arkadaşlıklarını nasıl sorguladıklarını anlatan bir hikaye.0k3v1n0

7 Şubat 2011 22:06

Bu arada, film'in müziklerini çok beğendim. Şebnem Özinal'in mimiklerine hayran kalmamın yanı sıra, beni fragmanda çook sinir etti. Fragman'ı yükleyen arkadaşa teşekkürlerimi sunarım, bana güzel dakikalar geçirtti :)

Cevap Yaz

bltszlk

7 Şubat 2011 12:31

 Üç Kadın; Ece Uslu (Gülşen),Şebnem Özinal (Sevtap), Didem Taslan (Berna),Emin And (Mehmet) ve Levent Özdilek (Cezmi) oynadığı filminin fragmanını beğendim.Gülşen ile Cezmi evlidir.Sevtap evli adamla Cezmi ile birlikte olur.Cezmi Gülşen'i en yakın arkadaşıyla Sevtap'la aldatır.Berna ise Mehmet'le beraber yaşarken sorunlar olur.Mehmet'in çocukları Berna'yı sevmezler.Üç kadın filmine izlemek isterdim.Tüm ekibe sevgiler.

Cevap Yaz

0k3v1n0

29 Ocak 2011 19:30

Ece Uslu ve Şebnem Özinal'in birleştiği film Üç Kadın toplam iki film olarak televizyon filmi olarak yayınlanmıştır.Sevgi, dostluk, arkadaşlık, dayananışma kavramlarını anlatan televizyon filminde, o sıralar Böyle mi Olacaktı? dizisinde yer alan Şebnem Özinal ve Kara Melek'in saf Şule Saylan'ı Ece Uslu yer alıyordu.Didem Taslan ise, daha yeni tanınıyordu oda sonradan rol arkadaşı Şebnem Özinal'in rol aldığı Böyle mi Olacaktı'da rol aldı.

Ece Uslu, ''Sevtap'' karekterini, ve tahminlerime göre Şebnem Özinal ''Gülşen'', Didem Taslan ise ''Berna''yı canlandırmış olabilir karekter tanımlarına göre. 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica