Her Yer Karardı Sonra Kırmızı

Kısa Film

2008

Zeliha, büyük bir aşkla evlendiği kocası Kenan'ı bir tartışmanın ardından yanlışlıkla bıçaklamıştır. Psikolojisini kaybetmiş haldeki Zeliha'nın ağzından sadece ''Her yer karardı sonra kırmızı.. '' cümlesi çıkmaktadır. Zamanında Kenan'ı Zeliha ile tanıştıran Zeliha'nın en yakın arkadaşı Ayla, Zeliha' yı kendi evinde saklamaktadır ve sürekli olay anını anlatması için uğraşmaktadır. Gerçekte Zeliha kocasını öldürmüş müdür yoksa Kenan zaten ölmek üzere midir? Yakın arkadaşlık katil zanlısı olarak aranan birini saklayacak kadar güçlü bir bağ mıdır? Zeliha'nın sürekli tekrarladığı ''Her yer karardı sonra kırmızı'' neyi saklamaktadır?..

Künye

Yönetmen Arda Kural
Senaryo
Görüntü Yönetmeni Soner Buvan
Tür Dram, Gerilim, Macera, Psikolojik
Ülke Türkiye
Etiketler Dram, Gerilim, Psikolojik

Ekip

Kurgu Natalin Solakoğlu (Kurgu)
Yönetmen Ekibi Eda İmamoğlu (Yardımcı Yönetmen)
Kamera Ekibi Tolga Dursun (Kameraman)

Son Yorumlar (3)

şabanoviç avatar şabanoviç 20 Temmuz 2015 12:09:15

10

çok güzel bir film

cimbomlu-metin 28 Eylül 2008 16:18:09

ben arda kural adına çok sevindim çünkü herzaman söyliyordu kısa film çekmek istiyorum diye yavaş yavaş hedeflerini ulasıyor gelçekten arda abi basarının devamı dilerim

merlynt 27 Eylül 2008 21:05:09

10

benim ilk isimdi, Ebrucugum cagirdi asistanlik yaptim. Cok eglenceliydi cekimler ve ekip. Hepsi birbirinden guzel insanlar. Isik ve ses sistemi icin Ebru ile Tolga ortaya pratik zekalarini koyup, kendileri cok guzel seyler ellerinde uretmisler. Zaten Ebru nun zekasi cok iyi, beyin olarak projelerini yapcam diyor ve insanlari inandiriyor ve projeler meydana geliyor. Bence Ebru senaryo ve oyunculukta devam etmeli. Bizler ona guveniyoruz ve inaniyoruz. Ebruya inanan cok fazla kisi var. Seni seviyoruz.

Yandex.Metrica