Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Çocuğumu İstiyorum

Çocuğumu İstiyorum

8,44

(10 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Mart 1973 1 Saat 19 Dk Dram Dram

Yönetmen: Temel Gürsu Temel Gürsu

Ülke: türkiye

Oyuncular: Hasan Demirkol, Nezihe Güler, Muzaffer Tema, Aytaç Arman, Sabahat İzgü, Abdurrahman Palay, Hale Soygazi, Ahmet Özhan, Aynur Aydan, Hayri Esen Devamını Gör...

Konusu : Filmde, psikolojik rahatsızlığı olan Kadir’in, eşi ve çocuğuna olan takıntısı konu edilir. Selma ile Kadir’in büyük bir aşkla başlayan birliktelikleri, Kadir’in psikolojik rahatsızlığından kaynaklanan öfke nöbetleri yüzünden gölgelenir. Selma, Kadir’e daha fazla katlanamaz ve onu terk eder. Kadir’den hamile olan Selma, Kadir’e çocuğu aldırdığını söyler. Sonrasında Ahmet ile evlenen Selma, çocuğu doğurur. Kadir, doğan çocuğun Ahmet’ten olduğunu, kendi çocuğunu Selma’nın aldırdığını zannettiği için Selma’yı katil olarak görür. Bu yüzden de Selma’dan intikamını almaya çalışır.YesilcamFanatizm

10 Mayıs 2019 01:56

Asitli zehirli Süt sahnesi çok heyecanlıydı. Rahmetli Aytaç Arman ne kadar toy Filmde ama yinede Oyunculuğu 10 Numara. Hale Soygazi Filmi adeta yaşamış. Sanki Ahmet Özhan biraz arka planda kalmış. Ama tekrar tekra izleyeceğim Filmlerdendir çok heyecanlı bir Film.

Cevap Yaz

battalgz

1 Mart 2019 01:03

Daha önce yorum yapmıştım gene yapmak geldi içimden neden mi Aytaç ustamızı kaybettik de ondan burada Oskarlık perfonmans sergilemiş bir psikopati çok iyi canlandirmış. Hayri esenin sesi de renk katmış bu role. Boyle rollerin Adami aslinda Salih Güney Kuzey Vargın birde Yalçın Gülhandir ama Aytac abimiz kendisinden beklenmeyecek bu rolü en az onlar kadar güzel canlandırmış çok basarili rahmetli bravo doğrusu.

Cevap Yaz

performer

28 Ağustos 2015 22:42

tam metin erksan'lık bir hikaye. temel gürsu'nun gençlik dönemi... belki olgunluk döneminde çekseydi daha iyi çekebilirdi. ayrıca en altta ilk yorum yapan arkadaş filmde çalan müziklerin film için yapıldığını zannetmiş, filmin ses mühendisi o dönem piyasada olan veya yurt dışından getirtilen plakları (albümleri) filmde kullanmış. o yıllarda türkiyede telif hakkı diye birşey olmadığı için 1990 öncesi dublaj stüdyolarında filme müzik bu şekilde uyduruluyordu. tabi sinemamızın her döneminde filme özel özgün müzikler de yapılmıştır ama bu sayı plak kullanımına göre daha az sayıda olmuştur.

Cevap Yaz

kartal_tibet_1938

24 Ağustos 2015 11:49

temel gürsunun yönettiği ilk filmlerinden. kendide sinema da bilet satan adam rolündeydi. ahmet özhan çok kötü oynamış rolünün hakkını verememiş. abdurrahman palayın sesi de ona gitmemiş. hale soygazi filmde masum kadın rolünü iyi canlandırmış. ama bu filme perihan savaş yada fatma belgen daha çok yakışırdı diye düşünüyorum. ahmet özhanın rolünü de mesut engin yada süleyman turan oynayabilirdi tabi meslekleri şarkıcılık olmayacaktı. aytaç arman filmin tamamında üstün bir perfonmans sergilemiş. muzaffer tema da çok pasif. kısaca aytaçın oyun gücü için seyredilebilir bir film.

Cevap Yaz

benimsinema

14 Kasım 2012 23:03

temel gürsudan büyük basari ama, keske bazi sahnelerde makaslama olmasaymis tvlerde...gerci temelin yapabilecegi bisey yok...hale ile ahmet bu filmde tanismislar ve birbrine asik olmuslar...ve filmin yildizi tabiiki aytac arman.. güzel canlandirmis piskopat rolünü

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

8 Nisan 2011 01:57

Buda, Hale SOYGAZİ'NİN bir dönem eski eşi olan TSM'in altın prensi Ahmet ÖZHAN'IN sinema oyunculuk denemesi ile Hale SOYGAZİ, Aytaç ARMAN'IN iyi de bir oyun başarıları sayılabilir. Konusu: Eski sevgilisi psikopat olan biri tarafından çoçuğu da kaçırılan bir kadının gerilim dolu öyküsü. Sinema'da İlk yılları olmasına karşın Aytaç ARMAN çok başarılı. Hale SOYGAZİ oda ondan geri kalmamış. Ahmet ÖZHAN (?) daha yolun başında.

Cevap Yaz

kariz_ma_35

7 Nisan 2011 23:33

Bir gazinoda piyanistlik yapan "Selma" Hale Soygazi. Ruh hastası, kabadayı sevgilisi. "Kadir" Aytaç Arman ile filmin en başından itibariyle başlayan  intikam mücadelesi. "Ahmet" Ahmet Özhan gazinoda şarkıcılık yapmaktadır ve selma ile evlenmiştir. Buna dayanamayan "Kadir" Aytaç Arman. Selma ile olan ilişkilerinde istemeyerekten kendi çocuğunu düşürmüştür. Bu olay yüzünden ikisinin araları bozulur ve bunu selma'yı sorumlu tutar. Evlendiği eşinden "Ahmet" Ahmet Özhan'dan hamile olan selma. Sokakta fenalaşır. Orda ona denk gelen "Kadir" Aytaç Arman hastaneye kaldırır. Hastanede kadir ile ahmet tanışır ve arkadaş olur. Kendini fotoğrafçı olarak tanıtır. "Kadir" Aytaç Arman. Selma'nın evine gelir çocuğun fotoğraflarını çeker. Bir zaman sonra çocuğu kaçırır. Zaten kendiside rol gereği ruh hastasıdır. Banka lojmanlarına çıkar ve orada çocuğu teslim eder selma'ya. Polis tarafından kadir vurulur ve ölür. Filmde  Aytaç Arman ruh hastası, psikolojik sorunlu bir insan rolünde çok başarılıydı. Zaten filmide asıl sürükleyen o olmuş. Hale Soygazi'de rol gereği korktuğu sahnelerde yüz hatları hayalet görmüş gibiydi. Ahmet Özhan ise filme pek etkisi olmamış. Film olarak fena değil diyor. Aytaç Arman, Hale Soygazi'nin oyunculuğu için izlenir diyorum.

Cevap Yaz

periL

17 Haziran 2009 22:57

baştan aşağı güzel bir film.hele son sahnesi tek kelime ile müthiş güzel ve duygusal.

Cevap Yaz

nedim yıldız

15 Ekim 2007 17:33

mark robsonun daddys gona a hauntg adlı filminden uyarlanmış,eski psisikopat sevgilisi tarafından çocuğu kaçırılan bir kadının gerilimli öyküsü.aytaç armanın oyunu izlemeğe değer...

Cevap Yaz

sudan

26 Mayıs 2005 00:59

bu filmin müzigini kim yaptıysa film kadar güzel omuş

Cevap Yaz
Yandex.Metrica