Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Eşkiya Halil / HaydutGöztepe

8 Aralık 2019 01:10

Bir Cüneyt Arkın filminden ziyade yönetmen Alp Zeki Heper'in günümüze kadar seyirciye ulaşabilmiş belkide tek filmi. Her ne kadar negatifleri yanmış olsada sansüre takılsada bunada şükür. Cüneyt Arkın oyunculuğunu konusturmus filmin senaryosu güzel yönetmeninde farklı bir anlatım dili de var görüntü kaliteside bozuk bir film. İnşallah bu yönetmenin diğer tüm filmlerinide birgün seyretmek nasip olur inşallah.

Cevap Yaz

benimsinema

24 Aralık 2017 17:17

Film kesin güzelmistir ama malesef yanmis anca bu kadarisini kurtarabilmisler. Öyle iyi yönetmenlerimiz varmiski. Sansürden gececemisler. Devlet zamaninda cok hak yemis bence sanatcilarinizin. Filme gelince, cüneyt mapustan kacar ve babsinin intikamini almak ister ve o arada aganin gelinini kacirir. Kizin babasi gelir kizini agaya teslim eder. Cüneyt dügünü basar kizi kacirir yine. Konu belki klasik ama bence yönetmen farki var.

Cevap Yaz

Uğur44

14 Ekim 2015 18:52

film aslında güzel ama malesef yarım

Cevap Yaz

mansuryıldırım

26 Nisan 2015 14:53

Aslında iyi bir film ama filmin yarısı sansürlenmiş ve kesilmiş ve negatif kopya yandığından filmin görüntüsü kötü ve kopmalar var filmin sesindede bozukluk var ama buna rağmen film yinede iyi bir film yönetmenlik ve senaryo iyi oyuncuklar iyi cüneyt arkın eşkiya halil rolünde çok iyi hasan ceylan kör ceylan rolünde iyiydi özellikle ali şen zengin kötü adam rolünde harikaydı müjdat gezende avrupada okumuş piano tutkunu delimsirek rolde iyiydi film tüm sorunlarına rağmen izlenmeyi hak ediyor youtube 41 dakikalık hali ile mevcut.

Cevap Yaz

delikadir39

19 Kasım 2010 09:41

Cüneyt Arkın her zamanki gibi harikaydı.Piraye hanım da çok güzekldi.

Cevap Yaz

B a r b a r o S

15 Ocak 2009 23:00

Çok güzel bir Cüneyt ARKIN filmi siyah-beyaz klasik. Ördek avladığı sahne yavuklusunu böcek ısırması bıçakla açılan kesikten zehirin emilmesi... Mutalaka izlenmesi gereken bir film. Müjdat GEZEN'inde piyano tutkusu görülmeye değer...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica