Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Gönül Ferman Dinlemiyor

Gönül Ferman Dinlemiyor

9,13

(3 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Komedi Aile Komedi, Aile

Yönetmen: Şenol Sönmez Şenol Sönmez

Ülke: türkiye

Oyuncular: Emir Yolaç, Mustafa Turan, Hikmet Karagöz, İlker Kalay, Ceren Soylu, İsmail Düvenci, Hikmet Karagöz, Nora Tokhosepyan, Yeliz Akkaya, Ali Atay Devamını Gör...

Konusu : Gönül ve Ferman birbirlerini çok sevmektedirler, hem de tam otuz senedir. Kızları Hayal ve oğulları Ali ile birlikte yaşadıkları mahallenin en sevilen ailelerinden biridirler. Yine aynı mahallede işlettikleri meyhanelerinde misafirleri gibi ağırladıkları müşterileri, tüm dostlarına kucak açtıkları evlerinde kahkahaları eksik olmaz. Hayal'in uzun süredir işsiz oluşu, Ali'nin haylazlıkları da olmasa hayat adeta mükemmel akmaktadır onlar için, ta ki otuzuncu evlilik yıldönümlerine kadar.bltszlk

14 Mart 2017 12:49

Güzel aile mahalle dizilerinden biriydi.Reyting yüzünden erken bitti

Cevap Yaz

bltszlk

30 Mart 2010 13:00

2.yorumum olsun dizinin günü ve saati belli oldu.Fragmanında Pazar günü, saat 20.00 de başlayacak.

Konusu ise; Safiye Soyman ve  Faik Öztürk çiftininde konuk oyuncu rol aldığı dizide Melek Baykal Gönül karakterini, Engin Şenkan ise Ferman rolünü ete kemiğe büründürüyor.Gönül ile Ferman meyhaneyi işleten iki çocuk sahibini canlandırıyorlar.Gönül'ün ailesi eski İatanbul'lu, Ferman'ın ailesi Karadeniz'den gelen bir Laz'ın oğlu.

Unutuğumuz mahalle ve aile kavramını , o lezzetleri tekrar bir araya toplayan güzel bir dizi.Tüm oyuncularına başarılar dilerim.

Cevap Yaz

bltszlk

23 Mart 2010 12:42

İlk yorum benim. Show Tv'de fragmanına denk geldim. Aile dizisi, komedi olduğu için izlerim, inşallah tutarda devam eder.Melek Baykal, Engin Şenkan birbirlerine yakışıyorlar.Dizinin müziği ise Gönül Ferman dinlemiyor seslendiren  rahmetli Barış Manço.Dizimiz ,doğru kanalla, oyuncularıyla, müziğiyle çok güzel dizi yaptılar,  günü ve saati uygun koyarlarsa çok güzel olur.Tüm oyuncularına ve ekibe başarılar dilerim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica