Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Türk Malı (Türk Malı)

Türk Malı

6,52

(22 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Komedi Komedi

Yönetmen: Tayfun Güneyer Tayfun Güneyer

Ülke: türkiye

Oyuncular: Tayfun Demirhan, Simge Tertemiz, Murat Serezli, Gamze Topuz, Gaye Turgut Evin, Aslı Bankoğlu, Hakan İlçin, Başak Özel, Osman Sonant, Yalçın Özden Devamını Gör...

Konusu : Erman ile Abiye, yirmi yıllık evli bir çift. Ve doğal olarak artık çok sıkılmışlar birbirlerinden, ama müebbet hapis misali, birbirlerine tahammül etmek zorundalar. Ayrı yumurta ikizi iki sorunlu çocuk ve hepsinden daha sorunlu bir kayınbirader de, ekstra eziyet olsun diye verilmiş Erman ile Abiye'ye. Kuzu Ailesi'nin oturdukları, Abiye'nin babasından kalma, üç katlı, eski ve küçük evin bitişiğindeki eve, sadece yirmi günlük evli ve evliliğe inançları henüz çok taze olan genç bir çift taşınınca; Kuzu Ailesi'nin de tüm hayatı değişiyor. Çünkü, artık ellerinde kendi hayatlarını karşılaştırabilecekleri bir 'denek gurubu' var. Her macerada, ilk başta, komşu çiftin sevgi ve saygı ve modernlik dolu hayatlarına özenselerde, sonunda yine de kendi hayat tarzlarını en doğrusu olduğunu görüp, hallerine şükrediyorlar.bltszlk

15 Haziran 2017 14:27

Geceleri TV2'de bakıyorumda espiriler yerlerde yatıyor.Binnur Kaya'nın performansı kötü.Star'daki Türk Malı dizisi harika.

Cevap Yaz

Rıza_Nur

26 Mayıs 2017 16:57

Tayfun Güneyer'in sevdiğim ender yapımlarından biriydi.

Cevap Yaz

cansınfan

21 Mayıs 2017 23:38

Bence bu zamanki Türk malı daha güzeldi. Abiye ayrı bir çeşitti bir kere.

Cevap Yaz

Yeşilcamavi

11 Ağustos 2014 12:49

Tayfun Güneyer kaleminden çıkan vasat bir diziydi.

Cevap Yaz

gzde_1907

14 Ekim 2012 23:32

show tv de tekrarını izledim... türkleri barbar gibi gösteriyo...nasıl bi dizi bu ya

Cevap Yaz

bltszlk

30 Aralık 2010 00:19

 Haberi okuduğuma göre;Show TV'de yayımlanan ''Türk Malı''  dizisi 32.bölümüyle yani final bölümüyle ekranlar veda ediyor.Dizi gün değiştirilip denemişler seyirci varmı diye.Reytingleri düştüğü için yayından kaldırılıyor.Zaten Binnur Kaya'da diziden ayrılıyordu.Hadi geçmiş olsun.Tüm ekibe sevgiler.

Cevap Yaz

Kuzey Kore

21 Aralık 2010 23:58

ahmet 45 arkadaş, işte espri ve mizah bu: Türk Malı dizisi için 'güzel, hatta muhteşem' derken gerçekten iyi bir espri yapmışsınız. Zira ciddiye alınacak bir yakıştırma değil. Yalnız, yorumunuzda doğru bir taraf var ki, o da şu; gerçekten de Türk Malı ekibi zor olanı başarıyor, zira bu kadar kötü bir dizi yapabilmek de beceri işi olsa gerek. Mizah ve gülmece, güldürmece çok ama çok ince bir estetik gerektirir, sıkı bir disiplin gerektirir ve diyalogların dozunu da çok iyi ayarlamak lazımdır, bunun dışındakiler şaklabanlık olur, o da mizah değildir, hatta tam tersine mizahı öldüren bir iştir.  Türk Malı bana kalırsa kaliteli mizah anlayışına da açık bir saldırı gibi ekranlarda boy gösteriyor.

Cevap Yaz

ahmet45

21 Aralık 2010 18:30

kuzey kore ama bizim ülke olarak gülmeye ihtiyacımız yokmu sence bence çok güzel hattta muhteşem çünkü seyirciyi ağlatmak kolaydır hele bizim seyircimizi ama güldürmek zordur yani türk malı ekibi zor olanı yapıyor bide bu pencereden bakmak lazım diye düşünüyorum

Cevap Yaz

bltszlk

21 Aralık 2010 17:32

 Show Tv bir tuhaf kanala dönüştü.''Türk Malı'' dizisi geçen hafta vardı,dün gece yayımlanmadı.Haftaiçi her akşam ana haber öncesi 16.30'da ekranlarda.Son zamanlarda komedi dizisi az olduğu için bu diziyi çok seviyorum.İzlenmeye değer bir komedi dizisi.Şafak Sezer,Binnur Kaya,Devin Çınar,Bekir Aksoy'un oyunculukları çok iyi.

   Tüm ekibe sevgiler

Cevap Yaz

Kuzey Kore

21 Aralık 2010 16:52

Türk televizyonlarında yayınlanmış en kötü dizilerden biri. Ahmaklık, cıvıklık ve saçmalık komedi diye yutturulmaya çalışılıyor. Ve ısrarla devam ettiriliyor. İlk iki bölümünü izlemiş, üçüncü bölümünün yarısında daha fazla dayanamayıp bırakmıştım. Bir daha da izlemedim. Ama doğaldır ki tv kanalları arasında gezinirken ara ara rastlıyorum, aynı cıvıklıklar devam ediyor. Tek kelimeyle rezalet bir dizi. Niye sürdürüyorlar anlayabilmiş değilim. Ben en çok Binnur Kaya adına üzülüyorum. Onun başarılı adını da bu dizi lekeliyor bence.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica