Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hayat Cehennemi - Hiçkartal tibet tutkunu

26 Şubat 2012 19:37

Bende bu filmi bu sabah izledim. Filme dair fazla anlatacak bi'şeyde yok AlınYazısı arkadaş çokta iyi anlatmış sağolsun. Birde Performer'ın söylediği gibi filmin konusu bölük pörçük olmuş bi vaziyette anlatılmakta olduğu benim de dikkatimi çekti. İhsan YÜCE gibi bir sinemacı duayenden çok daha iyi film beklerdim. Anektot: Aytaç ARMAN'ın ilk sinema filmidir.

Cevap Yaz

performer

13 Aralık 2010 23:16

filmde anlatmak istenilen şey'de kopukluklar var. bir ara anne sabahat ışık hasta yatağında ölümü beklerken, sonra hiçbirşey olmamış gibi elinde süpürge evi süpürür, bu filmi değerli merhum aktör ihsan yüce için izledim. yoksa temposu bazen sıkıyor. aytaç arman'ı devrim parscan seslendirmiş. film,dublaj kadrosu,oyuncu seçimi ve mekan seçimi (az sayıda mekanda çekilmiş) ile düşük bütçeli bir prodüksiyon olduğunu belli ediyor. 

Cevap Yaz

Alın yazısı

20 Eylül 2010 12:19

İhsan Yüce'nin yönetmenliğini yağtığı bir film. Duygusal az dramatik. karışık bir yapım. Başkasını seven bir kız. babasının ölümünden sonra. annesi tarafından şiddet gördüğü için evden kaçar. Annesi fabrika muhasebecisi ile birlik olup. kocasını öldürtmüştür.. tüm mirasın üzerine konarlar. Denizci Kadir. sefer sonrası bir kızın limanda baygın halde olduğunu görür. alıp eve götürür. başkasını seven bir kız.. balıkçı kadire hemen ısınır onuda sever..sevmekle kalmaz onun olur..gel zaman git zaman.derken. suçlular suçlarını itiraf eder..genç kız kadiri bırakıp eski sevdiğine geri varır..kadir ise yine eski yalnız kadirdir..sevmiş olduğu kızı kendi isteğiyle eski sevdiğine geri götürür.

Cevap Yaz

Yuxel1907

8 Şubat 2010 13:42

Bu film aktör Aytaç Arman'ın ilk filmidir. (Pek çok kaynakta Aytaç Arman'ın ilk filmi olarak "Baba" gösterilir ancak bu bilgi hatalıdır)

Cevap Yaz

nali

13 Kasım 2006 20:32

ben bu filmi çok sevdim.rahmetli ihsan yüce yazıp yönetmiş.ilk senaristlik ve yönetmenlik denemesi olmasına rağmen gayet başarılı.ayrıca sevgili ihsan yüce nin oyunculuğuda gayet başarılı bu filmde.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica