Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hazreti Yusuf

Hazreti Yusuf

8,61

(9 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Eylül 1973 1 Saat 32 Dk Aksiyon Dram Tarihi Dini Aksiyon, Dram, Tarihi, Dini

Yönetmen: Nuri Akıncı Nuri Akıncı

Ülke: türkiye

Oyuncular: Cüce Muammer, Kadri Ögelman, Enver Dönmez, Bahri Ateş, Ata Saka, Kubilay Hakan, Gülen Kıpçak, Zafer Önen, Erdoğan Esenboğa, Ayşin Atav Devamını Gör...

Konusu : Hz. Yusuf'un hayatı.t_rex

25 Eylül 2011 11:24

başarısız ve kalitesiz bir film. izleyerek zamanınızı çöpe atmamanızı tavsiye ederim. 

Cevap Yaz

Loverman

5 Eylül 2010 23:58

Hazreti Yakup rolünde nuri altınok çok başarılı oynamış. aynı şeyi Hazreti Yusuf rolünde oynayan yaşar yağmur için söyleyemeyeceğim. eğer bu filmi izlediyseniz yaşar yağmurun donuk olduğunu anlayabilirsiniz. rol ağır gelmiş ve hayli kasmış kendisini. sona doğru Hazreti Yusuf un mısırda hazineden sorumlu olduğu sahnelerde biraz toparlamış. ayrıca bahar erdeniz ve yılmaz gruda da nuri altınokla beraber başarılı oynamışlar. izlenilmesi gereken önemli bir film.

Cevap Yaz

kariz_ma_35

2 Temmuz 2010 23:37

Hz Yusufun hayatından uyarlanan bir sinema filmidir bu film Yaşar Yağmur ve Nuri Altıokun oyunculuğunu konuşturduğu filmlerden biridir belkide Yaşar Yağmur için bu kategoride ender filmlerinden biridir özellikle Yaşar Yağmur oldukça başarılı bu filmde Hz Yusuf rolüyle yaşlı baba yıda Nuri Altınok oynamış her ne kadar başarolde en hit jönlerimizin biri olmasada bu 2 oyuncumuz rollerin hakkını vermiş ve jön boşluğunuda yaşar yağmur başarılı şekilde doldurmuştur ayrıca HZ YUSUF a hitafen yapıldığı için bu filmde emeği geçen bütün emektarlarımıza ışıkçısı,oyuncusu,yönetmeni vs..hepsini teşekkür ederim...... 

 

Cevap Yaz

Fark

13 Nisan 2008 21:04

Yaşar Yağmur'un en iyi canlandırdığı fizeğine de en çok uyan filmlerden bir tanesi diyebilirim. O zamana göre yapılmış iyi bir film. Bütün oyuncuları beğenmekle birlikte Nuri Altınok'a da rolü son derece yakışmış.

Cevap Yaz

wunsch vertrauen

26 Kasım 2007 16:07

Ben bu filmi seksenlerin başında izleme imkanı bulmuştum .Daha sonraki yıllarda özel tv kanalalrının çıkması ile özellkle ramazan aylarında veya dini gecelerde sıkça gösterilir oldu, her seferinde de severek izledim. Yalnız bu film de nasıl ki seks furyası dönemi vardı, salonlarda iş yapsın, seyircinin parasını bir şekilde alalım mantığı olduysa bir dönem, bu da dini duyguları sömürerek aynını yaptı.  Yani ortada bir özen falan yok. Konu güzel, merak uyandırıcı o kadar. Yoksa sinema tekniği imiş, şuymuş buymuş yok.

Cevap Yaz

okeskin188@hotmail.c

18 Kasım 2007 20:54

Bu filmi izlediğimde hele ki hazreti yakubun yusufa kavuşmak için yolda söylenen yusufum isimli ilahi gerçekten ağlatıyor beni.Filmi senelerdir izlemedim ,bir türlü cdsini de bulamadım tvlerde ramazan ayında dört gözle bekleidm ama nafile elinde bu filmin cd si olan varsa lütfen bana yardımcı olsun.saygılarımla okeskin188@hotmail.com maillerinizi bekliyorum

Cevap Yaz

arvo

10 Ekim 2006 23:35

Evet film gercekten mükemmel,ama maalesef filmin gercek ve ilk versyonu sansürlendi.Film Bir kac dakika süren cirilciplak oryantal dans göstermekte,baska bir sahnede ayni dansözün hamamda yüzüstü yatip vajinasi görülmekte .belki bu güne kadar böyle cüretkar film cekilmedi.Filmde A dan Z ye kadar hersey mükemmel.

Cevap Yaz

aydn

16 Ağustos 2006 10:22

Bu film harikanında ötesinde mükemmel bir film.İzlenmeye değer.Kesinlikle izlemeyenlere tavsiye ediyorum.Oyuncuları harika.23 yaşındayım ve vazgeçemeyeceğim tek film.

Cevap Yaz

ZagorTenay

27 Temmuz 2006 12:11

Bu filmi çok seviyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum. Lütfen izleyin o zamanın imkanları ile standardını aşmış bir film. Emek çok, sonuç çok güzel.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica