Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Öğretmen Kemal

Öğretmen Kemal

7,13

(7 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Gençlik Komedi Gizem Dram Gençlik, Komedi, Gizem, Dram

Yönetmen: Hamdi Alkan Hamdi Alkan

Ülke: türkiye

Oyuncular: Füsun Kokucu, Sarp Akkaya, Sena Eğeryılmaz, Kemal Erek, Can Sipahi, Aylin Yardımcı, Ayşegül Erus, Mustafa Partal, Akın Erdem Tunç, Gaye Gürsel Devamını Gör...

Konusu : Kemal öğretmen, yaşadığı büyük acılar ve olaylardan sonra, mesleğine bir süre ara vermiştir. Ancak, çok yakın arkadaşı ve meslektaşı olan, Leyla öğretmenin Özel bir vakıf lisesinde, burslu okuyan oğlunun ölümü ile tekrar sarsılır. Bu ölüme, kayıtsız kalamaz ve olayın faillerinin bulanması için araştırmaya başlar. Kemal öğretmen’nin takip ettiği bütün izler, onu öldürülen gencin okuduğu, Özel vakıf lisesine ve orada okuyan varlıklı aile çocuklarına kadar ulaştırır. Kemal hoca, yıllarca şehrin ve hayatın kenara ittiği, okulda bile arka sıralara itilmiş gençlerle uğraştıktan sonra, artık “ağzında gümüş kaşıkla doğanlar”ın dünyasına giriyor. Ancak gördüğü tek şey; ister varlıklı, ister fakir olsun, gençlerin her zaman bir yol göstericiye ihtiyacı olduğu. Bakalım bu kez Kemal Öğretmen kaç kişinin hayatını değiştirecek?mansurx

16 Ocak 2017 10:52

Arka sıradakiler dizisinin en sevilen karakterlerinden kemal hocanın bu sefer zengin okulundaki gençleri doğru yola getirmesini anlatan bir diziydi sonlara doğru arka sıradakiler dizisindeki mavi sakal gibi ayılı oyuncaklar bırakan bir psikopatı anlatınca dizi tadını kaçırmıştı fox tv diziyi 18.bölümde final yapmıştı.

Cevap Yaz

Rıza_Nur

31 Mayıs 2015 18:16

Hayali bir lise.Türk gençlerine kötü emsal oluyordu.Neyseki bitti.

Cevap Yaz

bltszlk

12 Şubat 2011 09:59

 Fox'ta ekrana gelen ''Öğretmen Kemal'' adlı dizi reyting yüzünden18.bölümüyle ekranlara veda ediyor.Diziyi yapanlara emeklere ve paralara çok yazık oldu.Fox'un Arka Sıradakilerin benzer bir dizisiydi.Tüm ekibe sevgiler.

Cevap Yaz

0k3v1n0

30 Ocak 2011 15:09

Öğretmen Kemal'in özeti, yeni bölümünden daha çok izlenmiş. Bu, bir dizi için çok kötü bir durum...

Cevap Yaz

Loverman

27 Kasım 2010 23:58

fena bir dizi değil. bir iki bölüm izledim. sürükleyici bir konusu var. burada oynayan genç oyuncular rollerini iyi yapıyor. dilara, yiğit ve nehir karakterleri başarılı. birde batu rol adlı bir oyuncu vardı. diziye etkisi büyüktü. o da çok başarılı. burada adı yazılmamış. gerçek adı kerem arslanoğlu.

Cevap Yaz

0k3v1n0

23 Kasım 2010 22:58

Güzel ama Arif konusunu uzattılar.

Cevap Yaz

bltszlk

4 Ekim 2010 12:02

İlk yorum benim Fox Tv ekranlarında  Yeni dizi olan ''Öğretmen Kemal''(Başka Hayatlar Aynı Alfabe ) geçen Cumartesi akşamı saat 19.45'te yayımlandı.''Arka Sıradakiler'' diziden dizi doğdu Türkiye'de ilk.İlk bölüm beni baya bi şaşırttı.Tanınmayan yüzler ve Arka Sıradakilerden Bülent Çetinaslan (Oktay), Sevda Dalgıç (Özge), Fırat Çöloğlu (İbo),Gülşah Küçükyıldız (Sanem), Aytaç Er (Pamuk),Feriha Eyüpoğlu (Leyla) ve Canan Hoşgör(Elif) .Öğrencileri Öğretmen Kemal'in ve Leyla Öğretmen'in yanına ziyarete gelmişlerdi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica