Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Nuri

Nuri

5,04

(9 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Komedi Komedi

Yönetmen: Tayfun Güneyer Tayfun Güneyer

Ülke: türkiye

Oyuncular: Tuğçe Özbaykal, Sema Şahingöz, Zekeriya Karakaş, Selda Özbek, Umut Oğuz, Türkü Turan, Elçin Atamgüç, Hakan Altıner, Ünal Yeter, Alper Kadayıfçı Devamını Gör...

Konusu : Leyla ile Nuri, İzmir Alaçatı’da büyümüş, daha çocukken birbirlerine aşık olup, büyüyünce de evlenip, üstüne de biri kız, biri erkek iki çocuk sahibi olmuş, mutlu bir çifttirler. Ta ki, Nuri, günümüzün en amansız erkek hastalıklarından olan “Azgın Teke Hastalığı” na yakalanana kadar. Nuri (Oktay Kaynarca), Alaçatı’ya surf yarışması için gelen 21 yaşında genç bir kıza gönlünü kaptırıp, onunla evlenebilmek için 21 yıllık karısı Leyla’yı (Meltem Cumbul) boşayınca, ortalık karışıyor. Boşandıktan sonra Nuri’yi bir daha görmemek için doğup büyüdüğü evi terkedip İstanbul’a yerleşen Leyla, kızı Kumru’nun söz töreni için bir günlüğüne Alaçatı’ya dönmek zorunda kalınca; herkes, Leyla’nın Nuri’ye nasıl davranacağını merak ediyor. Ama asıl sürpriz; Leyla, İstanbul’a geri dönmekten vazgeçip, Nuri’nin işlettiği Nuri Palas’ın karşısındaki evini bir cafe’ye çevirmeye karar vermesiyle ortaya çıkıyor. Leyla, Nuri’den almak istediği bütün birikmiş intikamlarını, onun cafesini ve otelini iflas ettirerek almayı düşünüyor.mmansuryıldırım

19 Haziran 2017 07:36

Nuri dizisi iyi bir kadroya sahip olmasına rağmen malesef vasat bir diziydi buna rağmen epey sürmüştü kanal d diziyi 19.bölümde final yapmıştı.

Cevap Yaz

Kleberson

28 Ekim 2015 21:05

19 bölüm sürdü ve bitti

Cevap Yaz

beyzacetin

27 Eylül 2012 14:21

tam bir facia. Aslında 0 puan secenegi olsaydı verecektim ama en azından puanı düşsün diye 1 verdim:) Hayatımda gördüğüm en berbat en sıkıcı senaryolardan biri kesinlikle. Abartıl ve komiklikten coook uzak tipler, sacma sapan replikler... Bu arada Oktay kaynarca hiç ama hiç beceremiyor komediyi. Dramda da cok begendiğimi söyleyemem ama bence komedide cok kötü.

Cevap Yaz

delikadir39

11 Ağustos 2011 17:27

Bu dizinin yayınlandığı gün izleyecek birşey olmadığından bu diziyi izlemek istedim.Ve hiç abartmıyorum 1 dakika seyredebildim.Vasat bir yapım.Oktay Kaynarca da bendeki itibarını hızla yitiriyor diyebilirim.Tayfun Güneyer'in yapımlarında rol almayı bırakmalı.

Cevap Yaz

emekli

31 Temmuz 2011 14:30

Tayfun Güneyer'in batan projelerinden biri olarak tarihe gömüldü.

Cevap Yaz

missy77y

18 Temmuz 2011 16:36

vasat bir dizi, oyuncuların yarısını çift rolde kullanma fikri abartılı olmuş. meltem cumbul, asuman dabak, oktay kaynarca, vural çelik, ve ünal yeter'in canlandırdıkları ikinci karakterlerin hepsi çok yapmacık kaçıyorlar.

Cevap Yaz

draqon

4 Mart 2011 19:56

Tam bir tayfun güneyer dizisi.diziden anlaşılıyor zaten her zaman ki gibi geç anlayan karakterler.oyuncular zaten eski dizilerindeki oyuncular.diğer dizilerine göre ortalamanın üstünde ama her zaman ki gibi ortalamanın altında bir dizi.

Cevap Yaz

ASLANTAS

2 Mart 2011 03:14

Türk Malından sonra Türk Nurisi...fena halde Tayfun Güneyer kokusu aldım ve malesef doğru çıktı.. izlemeMEM için tek gerekçe Tayfun Güneyer..Hani çinliler çin malı damgalı ürünlerde Madein China yerine PRC yazıyorlarya millet aymasın diye, Acaba bu şahsına münhasır kişilikte ismini değiştirsemi ne.. belki yeriz o zaman.....özür dilerim eğer okuyorsanız Tayfun Bey ama gerçekten sizin dizilerinizi hiç beğenmiyorum ve fena halde kötü buluyorum kaleminizi...pardon ama gerçekler..

Cevap Yaz

bltszlk

6 Şubat 2011 19:51

Kanal D'de yayımlanancak olan  ''Nuri''  dizisinin tanıtımı iyi yapıyor.Meltem Cumbul (Leyla),Oktay kaynarca ( Nuri) oynadığı dizinin içinde komedi olduğu için kesin tutar.Nuri 21 yıllık evliliğini 21 yaşındaki kız için Leyla'dan boşanıyor.Nuri ve Leyla iki medeni insan gibi boşanıyor.Boşandığı zaman Nuri Leyla'dan dayak yiyor.

  Tüm ekibe sevgiler.''Nuri'' dizisine şimdiden başarılar dilerim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica