Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


KartalTibetTutkunu

30 Mayıs 2020 14:22

Oynamış olduğu oyunlarının hepsini izleyemedim. Ama izlediklerim den edindiğim intiba onun iyi bir oyuncu olduğu 1969 doğumlu da değildir sanırım

Cevap Yaz

gokhan.ozdemir

8 Aralık 2018 09:33

çok sevdiğim ve saydığım başarılı bir oyuncu ve hayatında başarılarının devamını diliyorum. Saygılarımla,

Cevap Yaz

Kleberson

14 Kasım 2018 01:52

kendisi bir dönemin vazgecilmez oyuncusuydu her projede vardi kendisi cokta basariliydi komedide yer aldi dramdada kendisi dramda daha bi basarili bence kendisine hayatinda basarilar diliyorum

Cevap Yaz

sinemaadamı

11 Şubat 2017 21:00

bir zamanlar hayra kaldığım bir oyuncuydu. hem güzelliğiyle hem de üstün oyun gücüyle insanı kendisine çeken bir yönü vardı. oynadığı tüm rollerden alnının akıyla çıkmayı başarmış yetenekli bir oyuncuydu. ilk olarak başrolünü mehmet ali erbilin oynadığı bay e filminde seyretmiştim onu. orda çok ilginç bir rolü vardı. daha sonraları bikaç show programında dans etti dansını çok beğendim. propaganda filmindeki rolü zaten tartışılmaz. abdülhamit düşerken filmindede gayet başarılıydı. sesi de çok güzel. gönül yarası filminde şener şenle çok güzel bir uyum içindeydi. orda sesini de kanıtlamıştır. en önemli 2 rolü benim için 1 yılan hikayesindeki zeyno rolü ve beşik kertmesindeki elmas maden rolüdür. bu iki rolde çok beğenmiştim onu. kendi güzel.sesi güzel. oyunculuğu tartışılmaz. aynı başarıyı keşke şimdilerde de gösterebilse ama nerde. saygılarımla.

Cevap Yaz

vatansever10

6 Kasım 2015 21:32

Meltem Cumbulun bir dönem kaset çalışmasıda olmuştur.Gönül Yarası filminde ki etek sarı türküsünü çok güzel seslendirmiştir.Oyunculuğunu beğenirim..

Cevap Yaz

ecenurcu

18 Kasım 2014 14:56

Yetenkli guzel icten cok sevdigim bi kadin oyuncu.Daha cok goz onunde gormek isteriz ozellikle her gun yeni bi dizi film cikan su gunlerde unlu olmaya calisan ama yogunluktan olamayan insanlar yerine.Yesilcamdan sonra hatta onlar kadar gordugum biri.Oyuncunun tanimi.

Cevap Yaz

sinemadelisi

6 Temmuz 2013 20:02

Bence son zamanlarda proje seçimlerinde hatalı davranmıştır. Ama kendisini yeniden popüler dizilerde görmek isteriz başarılı bir oyuncu.

Cevap Yaz

delikadir39

5 Haziran 2011 16:27

Rastgele oynadığı 10 proje seçsem 9'unda vasatı aşamamıştır.Kaset skandalı da cabası.

Cevap Yaz

kariz_ma_35

12 Ocak 2011 00:01

Bir sanatçı'nın oyunculuğunu beğenip beğenmemek kimine göredir.Bu durum bakılan göz,nizam sinema ve oyuncu anlayışına göre değişir.Tamamen zevk ve renk olayıdır.Anlayan anlamıştır.Daha doğrusu arif olan anlar."Tartışmaya kapalı".

Cevap Yaz

eylül fırtınası

13 Ekim 2010 16:08

Hiçbir oyunculuk yeteneği olmadığı halde on parmağında on marifet var diye göklere çıkarılan,övgülere boğulan aktrisimizdir.Oyunculuğu kötünün ötesinde yapmacık ve ilkokul çocuğu seviyesindedir.Kendisi muhtemelen çok iyi oynadığına inanmış ya da inandırılmış ama tabir-i caizse sadece rol kesiyor,artistçilik oynuyor.Hele o sözde çok şeker köylü kızı tripleri ve şivesi ise tahammül edilecek gibi değil..

Cevap Yaz
Yandex.Metrica