Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Firar (Firar)

Firar

7,13

(6 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Dram Dram

Yönetmen: Cemal Şan Cemal Şan

Ülke: türkiye

Oyuncular: Toni Can, Senem Talaylı, Erkan Sevindik, Esra Açık, Şefik Onatoğlu, Emre Ayan, Eda Özerkan, Emre Melemez, Haki Biçici, Duygu Çetinkaya Devamını Gör...

Konusu : Mardin’in en güçlü ve zengin aşiretlerinden biri olan Bahtiyan’lar, tüm işlerin başındaki Aziz Bahtiyan, karısı Mahur, kardeşi Kerim ve onun karısı Asude ile beraber büyük Bahtiyan konağında yaşamaktadır. Bahtiyanlar’ın zenginliği ve gücü, İstanbul ve Mardin'deki yatırımlarından ziyade yasadışı yollardan sağlanmaktadır. Ailenin şehir dışındaki büyük çiftliğinde büyük kumar oyunları döner. Nadir, Aziz Bahtiyan’ın bazen ailesinden bile çok güvendiği en has adamıdır. Bahtiyan konağının müştemilatında karısı Gönül ve küçük oğlu Memed’le beraber yaşamaktadır. Sahip olduklarına kanaat eden, küçük dünyasından memnun bir adamdır. Kudret ve kız kardeşi Bahar, Aziz’in tek oğlu Civan Bahtiyan aracılığıyla, büyük kumar oyunu için, İstanbul’dan Mardin’e gelirler. Ağabeyiyle ve onun işleriyle alakası olmayan masum, hatta yaşadığı sarsıntılı olaylardan dolayı sarsılmış haldeki Bahar daha ilk anda Nadir’in dikkatini çeker. Kumar oyununda yaptığı hile anlaşılınca artık Kudret için Bahtiyanlar’dan hiçbir kaçış yolu yoktur. Her şeyden habersiz Bahar da sadece abisinin yanında olduğu için hayatının en büyük bedelini ödemek üzerededir. İşler tam bu anda karışmaya başlar.Kleberson

23 Ocak 2015 02:18

bu diziyi ismail hacioglu icin izemistim,acayip rol yapmisti sonu sacma bitmisti ama

Cevap Yaz

sinemadelisi

30 Haziran 2013 00:59

Başrol bayan oyuncusun yetersiz oluşundan dolayı kısa sürdü. Yoksa güzel senaryosu olan başarılı bir diziydi.

Cevap Yaz

melisrenan

19 Eylül 2011 23:16

Başroldeki kız 21 yaşında olsa da 15 gibi duruyor vr oyunculuk olarak tam doldurmamış rolü.

Cevap Yaz

bltszlk

16 Eylül 2011 22:30

  Star'da yayınlanan ''Firar '' adlı diziyi fagmanlarını bende Kanal D'de görüyorum.Aklı firar,gönlü firar,hayattan firar son zamanların aşiret dizisinden  biri.Bakalım ekranlarda kalabilecek mi?

   Caner Cindoruk,Engin Şenkan,Ece Şeşmioğlu'nun oynadığı dizide aşk,töre işleniyor.Yayıncısı Star Film değil Star TV'dir.Tüm kadroya sevgiler dilerim.

Cevap Yaz

casusbellı44

15 Eylül 2011 10:21

tv'de sürekli sanal reklamı yapılan ağa dizisi. kuzey güney, öyle bir geçer zaman ki hiç farketmiyor, ne zaman açıp baksam bir sahnede bu dizinin reklamını görüyorum. sanki reyting rekorları kıracak. bu ne şişirme. hem aşiret dizileri devri sıla ile birlikte çoktan kapandı.

Cevap Yaz

emre84

16 Ağustos 2011 09:27

Umarım başarılı bir yapım olur

Cevap Yaz
Yandex.Metrica