Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Cemal Şan

Cemal Şan

Doğum Yeri : Tunceli

Doğum Tarihi : 1 Ocak 1966

Hakkında :

İlgili Filmleraynurmutlucan

16 Nisan 2015 18:00

Sayın Cemal Hocam; öncelikle sizi kutluyorum.Uzun zamandir yaptığınız projeleri takip ediyorum.Sizin gibi değerlere ihtiyacimiz var ülke olarak.Daha nice başarılar ve Ödüllere....

Cevap Yaz

sinematürk.com

17 Şubat 2015 11:17

Yönetmen ve senarıst olarak çektiği her dizi sinemaseverler olarak takdire değer görüyoruz, Yılanların ocü dizisinde oyuncu olarak Tahsin Çay'ı başgardiyan rolüyle oynatması mükemmel olmuş, Umarım çok daha iyi ve kapsamlı geniş olarak filmin akışı nı o rolle bambaşka hal olarak değişir. Barda filmindeki mahkumlar gibi Tahsin çay da büyük bir renk olmuş.

Cevap Yaz

cosmopolis

9 Mart 2013 07:02

hala iyi bir film çekemedi ama umut var eniyi filmi ali sakın arkana bakma

Cevap Yaz

yesim demiroglu

7 Ekim 2009 19:22

ben gerçek anlamda bir oyuncu ve guzel bir seyirci olarak gerçek turque sinemasina hasret kaliyorum bu eksikleri tamamladiginiz için tesekur ederim 

Cevap Yaz

kökhücre

2 Kasım 2008 20:15

Çektiği diziyi her izleyişimde ağzımda sinema tadı bırakan yönetmen...

Cevap Yaz

jones

6 Ekim 2008 16:47

Çok iyi bir yönetmen ve adam gibi adam..

Cevap Yaz

mestansakalli

11 Eylül 2008 12:12

çok kral bir yönetmen süper bir adam o...

Cevap Yaz

yurday

13 Mayıs 2008 22:58

muhteşem bı yönetmen çünkü kendıne has tarzı var.filmin ya da dızının fragmanını izlemem yeterli aa bunu kesın cemal şan çekmiştr,diyosun.. oysakı piyasdakılerın hepsı aynı butun dızıler aynı açı aynı kadrajlarla çekılıyor sankı sözleşmişler.işin garıp tarafı beyaz melegın fragmanını goruncede cemal şan çekmış zannetmıştım mahsun kırmızıgul o kadar etkısınde kalmışkı (daha doğru bıre bır açıları uygulamaya çalışmış)yanı dıycegım adamın ruzgarı bıle yetıyor çok isterdım onunla çalışmak..

Cevap Yaz

AYDOĞDU

18 Aralık 2007 21:47

Cemal Şan, bence kendi ayaklarında durmayı başaran sayılı senarist ve yönetmenlerden biri, fakat keşfedilmeyi bekliyor. Muhallebicinin Oplu ve Kumru gibi tv dizilerine bayıldım, umarım herşey istediği gibi olur.. 

canım kuzenim henüz seni görmedim ama biliyorum çok iyi bir insan olduğunu herşey istediğin gibi olsun unutmadan unutma peşiden bende geliyorumm..

 

AYSEL AYDOĞGU

Cevap Yaz

FatihYildiz

2 Eylül 2007 08:26

Sevgili Cemal; Aşka Sürgün'de birlikte çalıştığım ve keyif aldığım sayılı yönetmenlerden biri!.. Monitör başında oturup mizansen vermekle yetinen klasik TV Yönetmenliğinin çok ötesinde biridir o..Her bölümü kısa bir sinema filmi çekme titizliğinde çalışan ve her diziye "Ondan Bir Tane Mutlaka Lazım!" dedirtecek bir Yönetmen (Hatta düzelteyim: Bir Sanatçı o!)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica