Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Kaynana ZırıltısıGöztepe

20 Haziran 2017 03:10

Film o kadar naif sevimliki insan seyretmeye doyamıyor her dümen filmde gıdıgıdı ürününün icadı için yapılıyor taraflar birbirini kandırıyor. Tanju Gürsu ile Ajda Pekkan filmde arkadaşların belirttiği gibi çok sevimliler. Özden Çelik'in filmde ana kuzusuyken büyük değişimi Ahmet Tarık Tekçe'nin bir dünya gözlüğü üst üste takması replikler filmi adeta uçurmuş.Siyah beyaz filmlerde özellikle yönetmen Aram Gülyüz'ü çok başarılı buluyorum iyi bir film.

Cevap Yaz

benimsinema

5 Mart 2012 06:20

sanirim bu filmde özden celik oyunculugunu ortaya koymustur. özden celik zengin ve pisirik, ana kuzusu olan bir erkektir. annesinin sözünden asla cikmaz. ajda pekkan iflasa  giden feridunun kizidir ve batmamak icin özdeni ayarlamak ister. tanju ise ahmetin ogludur, ahmette GIDIGIDI icecegi icin özdenle anlasmak ister ve türlü maceralar baslar...izlenebilir bir film

Cevap Yaz

ali87

3 Haziran 2010 21:46

güzel film ahmet tarık tekçe filmde çok başarılı

Cevap Yaz

bir_demet_menekse

5 Nisan 2008 10:35

1961 yılında cekılen lover come back fılmınden alıntıs anırım gerçi  biraz daha degısıgı ama bence bu fılımde  da en az 1961 yılındacekılen kadar harıka !! hatta daha da sevımlı hele de o ıckıyı ıctıklerı sahne cok hostu =) tanju gursu cok sevımlıydı ve de ajda pekkan cok güzeldi !! bedıa muvahhıt ıcın  zaten yorum yapmaya gerek yok!!ah unumadan ahmet tarık tekceyı de unutmamak lazım =)

Cevap Yaz

cansu.demir24

27 Ağustos 2007 05:48

Güzel bir film, Ajda Pekkan ı ilk görüste tanıdım ama eski Türk filmleriyle benim kadar yakından ilgili olmayan biri tanımazdı bence cünkü cok degişik görünüyor. Eglenceli, hos bir film. Yesilcam tv de izledim, merak edenler takip etsin bu aralar sık sık yayınlanıyor.

Cevap Yaz

#gülin

10 Nisan 2007 06:25

Tanju Gürsu 'saf ve temiz erkek'rolünde o kadar tatlı ki;bu filmi mutlaka izlemelisiniz..Ayrıca Ajda Pekkan'ı hiç bu kadar değişik görmemiştim.D Yeşilçam sürekli bu filmi yayınlıyor.Oradan izlemeniz mümkün.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica