Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Beni Böyle Sev 1. Sezon (Beni Böyle Sev)

Beni Böyle Sev 1. Sezon

8,79

(6 kişi yorum yaptı)

2012-11-28 08:09:09 1 Ocak 1970 1 Saat 30 Dk Dram Dram

Yönetmen: Cem Tabak Levent Türkan Cem Tabak, Levent Türkan

Ülke: türkiye

Oyuncular: Ayberk Yılmaz, Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Altan Gördüm, Lale Mansur, Fatih Koyunoğlu, Mert Turak, Güven Kıraç, Didem İnselel, Atılgan Gümüş Devamını Gör...

Konusu : Genç yaşta, günlük hevesler uğruna yaşayacabilecekleri geçici ilişkiler yerine, birbirine inanarak evlenen, yaşama, aşka ve birbirine karşı sorumluluk alabilen, beraber güçlükleri yenebileceklerini düşünen Ayşem'le Ömer’in hikayesi. Zengin, yakışıklı ama asla şımarık olmayan, içine kapanık, hayatı yaşadığı haliyle kabullenmiş Ömer ile, hayatın bütün acılarını göğüsleyip, onları bir oyuna çevirerek direnmeyi, mutlu yaşamayı bilen, her şeye rağmen gülmeye çalışan Ayşem’in güçlü ve dirençli aşkı… Bu iki genç insanın çevresinde, yaşama yeni hazırlanan, birbirlerinden farklı hayatlar yaşayan üniversitelileri, onların ailelerini, arkadaşlarını, ev sahiplerini, ev arkadaşlarını ve iş arkadaşları… Büyük entrikalar, ağdalı yaşamlar, acımasız komplolar ve aldatmalar olmadan samimi bir anlatımla bütün aileyi kucaklayacak bir aşk ve evlilik öyküsü…SendenBaşka

8 Kasım 2013 21:26

Bu diziyi yeni izlemeye başladım keşke önceden izleseydim .Meğer ne şirin karekterler varmış. Fahriye ve Reyhan karekterlerinin atışmaları çok hoş özellikle onlar için izlemeye başladım .

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

14 Eylül 2013 00:17

TV'den izlediğim bir dizi ama başrol oyuncularını bende pek başarılı bulduğumu söylemem zor Zeynep ÇAMÇI'nın yerine Burcu BİRİCİK'i başrol verilmeliymiş, birde Güven KIRAÇ'a karşılık Altan GÖRDÜM'ü bu rolün de başarılıda bulamadım. Sanırım senaryo sıkıntısı da baş göstermeye başlamış gibi bir kısır döngüden söz etmekte mümkün.

Cevap Yaz

kırkambar

24 Ağustos 2013 23:08

Çok güzel, kaliteli ve eski günlerimizi hatırlatan nostalji özlem dolu bir tv dizisidir. Özellikle Yeşilçam filmlerini aratmayacak tarzda bir dizidir. İzleyenlerin geçmişine döndüren ve bir o kadar masum aşkların yaşanmışlığını anlatan bir televizyon dizisidir.

Cevap Yaz

Candostucan_07

9 Mayıs 2013 10:16

Genç ve orta kuşakların içten romantizmine yönelik, son derece özenli bir çalışmayla hazırlandığı her sahnesinde kendini belli eden başarılı bir yapım olmuş.

Cevap Yaz

Loverman

28 Şubat 2013 14:05

kılıbık görünümlü bir genç ve itici görünümlü bir kızın aşkı. bana hitap etmiyor.

Cevap Yaz

Kuzey Kore

25 Şubat 2013 22:31

Hem kendisini, hem de oyunculuğunu çok beğendiğim Zeynep Çamcı'nın yer aldığı, hele ki başrol oyuncusu olduğu tüm yapımlar benim için izlenmeye değerdir. Yeni başlayan 'Beni Böyle Sev' adlı bu dizi ise, samimiyetle söylüyorum ki, Zeynep Çamcı'nın varlığının verdiği olumlu etki bir yana, gerçekten çok hoşuma gitti. Genç ve orta kuşakların içten romantizmine yönelik, son derece özenli bir çalışmayla hazırlandığı her sahnesinde kendini belli eden başarılı bir yapım olmuş. Bir televizyon dizisinin gürültü ve abartılarla kotarılması kolaycılığına sapmadan, gerçekçilik ilkesinden uzaklaşmayan senaryo ve sahne uygulamalarının başarılı bir örneğini bu dizide görebildiğimi rahatlıkla söyleyebilirim. Gülümseten, fakat asla cıvıtmayan, hüzünlendiren ama asla acındırmayan; neşesiyle ve hüznüyle klasik dram kurgusunu hiç de abartmadan, hayatın içinde olduğu kadarıyla, yani en gerçekçi haliyle anlatan sahneler, dizinin kalitesini ortaya koyuyor bence. Ayrıca, başta Güven Kıraç ve Lale Mansur olmak üzere, pek çok usta oyuncuyu genç yeteneklerle bir arada böyle güzel bir yapımda görmek de çok hoş. Tüm dizi ekibini kutluyorum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica