Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


ismkul

31 Aralık 2017 10:22

Dün akşam "Kızım İçin" filmini Digiturk kanalında eşimle birlikte seyrettik. Çok beğendik. Özellikle sizin yönetmen olarak bu filminde görev almanız bizi memnun etti. Sizi dizi ve diğer etkinliklerden takip ediyoruz. Sizinle tanışıklığımız Karabük DÇ lisesine dayanmakta. Babanız Korel HAKSUN Demir Çelik Lisesinin Müdürü idi. Eşiminde Müdürlüğünü yaptı. Annenizde Halk Eğitimi Merkezinde öğretmendi. Hayattalarsa uzun ömür diliyorum. Saygı ve selamlarını gönderiyorum. Özellikle annenizi Halk Eğitim Merkezinde çalışırken tanımıştım. Ben de kursiyer olarak oraya gittim. Şu anda Düzce Maarif Müfettişleri Başkanıyım. Eğer bu mesjı okuma zanmetinde bulunursanız ismkul@yandex.com adresine mesaj atarsanız sevinirim. Selam ve dua ile... Başarılarınızın devamını diliyorum.

Cevap Yaz

cooladam

22 Nisan 2014 01:26

bizimkiler dizisinde senaryo ekibindede yer almış çok başarılı bir oyuncudur

Cevap Yaz

emelygt

4 Aralık 2013 20:35

S.a. Hakan Bey, sizi tebrik etmek istiyorum. Beni böyle sev dizisiyle sizi tanidim. Bukadar romantik ve bukadar duygusal bir sizinin senaristi olmak büyük bir basari! Tebrik ediyorum sizi gönülden ve allah yolunuzu acik etsin insallah..

Cevap Yaz

Halil Güneşli

9 Ocak 2010 02:26

Onun ne kadar iyi bir senarist olduğunu görmek isterseniz, Herşey Çok Güzel Olacak, Balalayka, Muhallebicinin Oğlu filmlerini izleyebilirsiniz. Orta sınıf projelere imza atmış olsada üst düzey bir senaristtir. Oyunculuğunuda çok beğenirim. Son zamanlardaki yazdığı senaryoları beğenmesemde büyük bir yetenektir.

Cevap Yaz

Halil Güneşli

1 Temmuz 2008 10:57

bizimkilerde etkileyici bir performansı vardı, favori oyuncularımdan

Cevap Yaz

esen1

7 Ağustos 2007 16:36

hakan haksun ben seni genco ile tanıdım ama biografine bakıca sen aslında bildiğimiz yanımızdaki imişsin....helal olsun sana... arka sokakları ve kaymagı yiyen tabakayı çok güzel ifade ediyorsun genco da...maalesef ama böyle...bu iki farklı dünya ve biz orta tabaka bu olanları izliyoruz..arasıra da olsa gülümset bizi lütfenn

Cevap Yaz

turk_boy17x

26 Temmuz 2007 06:37

gencodan sonra, çok özel tim. Hiç yakışmıyor sana ve kalitene.

Cevap Yaz

emre84

4 Temmuz 2007 11:21

Tebrik ederim bir kişi hem oynayıp hem yazıp hem de yönetebiliyorsa ancak tebrik edilir bravo

Cevap Yaz

zafer83

28 Kasım 2006 14:45

basarili bir oyuncu

Cevap Yaz
Yandex.Metrica