Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Terminator: Genisys (Terminator: Genisys)

Terminator: Genisys

7,50

(6 kişi yorum yaptı)

2014-09-03 00:00:00 26 Haziran 2015 1 Saat 59 Dk Aksiyon Bilim Kurgu 3D Aksiyon, Bilim Kurgu, 3D
IMAX 2d 2d

Yönetmen: Alan Taylor Alan Taylor

Ülke: ABD

Gişe: 481.477

Oyuncular: Emilia Clarke, Arnold Schwarzenegger, Jai Courtney, Aaron V. Williamson, Jason Clarke, J.K. Simmons, Byung-hun Lee, Douglas Smith, Sandrine Holt, Courtney B. Vance Devamını Gör...

Konusu : Yıl 2029... İnsanların direniş önderi John Connor, makineler imparatorluğu Skynet'in ölümcül gücüne karşı savaşmaktadır. Joh Connor, sadık dostu Çavuş Kyle Reese'i 1983 yılına geri gönderir ve katil bir robot tarafından takip edilmekte olan annesi Sarah Connor'ı kurtarması için görevlendirir. Bu sayede insan ırkının geleceğini korumuş olacaktır. Ne var ki Kyle Reese 1980'lerin Los Angeles'ına vardığında karşılaştığı şey bildiği anlamda bir geçmiş değildir. Olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi, zaman çizgisinde kırılmaların yaşanmasına neden olur. Reese bu yabancı geçmişte beklenmedik müttefikleriyle, yeni düşmanlarına karşı geleceği yeniden başlatmak gibi zorlu bir görevi yürütecektir.fahri.07

18 Ekim 2019 10:33

Filmi sinemada izlemiştim ama gittiğime pişman oldum.Bu filmi ne Arnold nede james Cameron kurtaramamış.Herşey bi yana yıllardır insanlığın kurtarıcısı ve makinelerin baş düşmanı olarak bize gösterilen John Connor'ın makinelerin adamı olması ne kadar talihsiz ve üzücü bi senaryo.Bu durumda önceki bölümlerin senaryoları hepsi anlamsız o halde.Kim dost kim düşman belli değil.Ayrıca senaryo çok karışık;neymiş zamanda kırılmalar yaşanmış geçmiş ve gelecek değişmiş vs. madem öyle ilk filmde Terminatör gelecekten geldiğinde neden zaman kırılması yaşanmadı o halde.ilk filmler sade ve kolay anlaşılır idi ayrıca kurgusu süperdi.bu film ise saçmalıklar silsilesi.böyle oluncaya kadar gelecekte geçen savaş sahneleri gösterilse (1. Filmdeki gibi) bu kadar kötü olmazdı bence.Üstelik yıllardır karizmatik bildiğimiz 'ciddi'' Terminatörün sırıtması çok abes olmuş,yakışmamış.Sonuç olarak Terminatör serisini batıran bi yapım.10/2 (Arnold için)

Cevap Yaz

Ali_Alamuti

17 Ağustos 2019 13:52

Efektleri yine etkileyici, heyecanlı, sürükleyici bir bilim kurgu. Arnold u bu yaşında hala bu şekilde görmek sevindirici. Ancak, Arnold dışındaki oyuncu seçimleri hoşuma gitmedi. Salvation in oyuncu kadrosu daha iyiydi. Ayrıca, zamanda gel git, kim kimin nesi, kim kimi öldürürse dünyaya gelmiyor vs konuları, sonuçta amacı efektler ile izleyiciye ulaşmaya çalışan bir film için biraz fazla karmaşa yaratıyor. Memento değil sonuçta.

Cevap Yaz

Uğur44

14 Ekim 2015 19:39

filmi izledim güzel

Cevap Yaz

MGUNAY

21 Temmuz 2015 10:57

bencede güzel film ama filmin efsanesi ikide bitti. sonrası zorlama senaryolar ve zorlama görsel efekler olmuş. en azından andoit filmi çekilecekse başka bir adla çekilebilirdi. genede izlenilmiyecek gibi değil.

Cevap Yaz

şabanoviç

20 Temmuz 2015 11:14

güzel film hoşuma gitti eğlenceli film

Cevap Yaz

vatansever10

28 Haziran 2015 16:51

Yıllarca skyneti yok etmek için uğraşan John Connor'ın skynetin adamı olup terminatör olmasına şaşırdım.Doğanın kanunu hepimiz ömrümüz varsa yaşlanacağız ama Arnold'un yaşlanmasına üzüldüm.Filmde moruk diye hitap ediyorlar..Arnoldun polise ifade için tutuklanması ve zoraki gülmeleri tebessüm ettirdi beni.Yine de izlenesi bir film.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica