Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Çarşı Pazar

Çarşı Pazar

7,50

(5 kişi yorum yaptı)

2014-12-19 14:11:30 27 Şubat 2015 1 Saat 35 Dk Komedi Macera Komedi, Macera
IMAX 2d 2d

Yönetmen: Muharrem Gülmez Muharrem Gülmez

Ülke: türkiye

Gişe: 582.692

Oyuncular: Erdem Yener, Ayhan Taş, İlker Aksum, Tarık Papuçcuoğlu, Muharrem Gülmez, Elif Nur Kerkük, Doğa Konakoğlu, Suzan Aksoy, Emin Olcay, Esin Eden Devamını Gör...

Konusu : Kahraman, geçimini aile büyükleriden kalan hamamda kese yaparak kazanmaya çalışmaktadır. Oldukça iyi yürekli bir tellak olarak tanınan Kahraman'ın işleri Tuncay yüzünden tehlikeye girer. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay, İstanbul'dan gelmiştir ve Kahraman'ın ekmek kapısı olan hamamı, içinde bulunduğu çarşıyla birlikte yıkmak ister. Amacı yıkılan yere alışveriş merkezi yapmaktır. Esnaftan hiç anlaşamadığı Cemil bunu Kahraman'ın işini bozmak için fırsat bilir ve Tuncay'la işbirliği yapmaya karar verir. Cemil, esnafı da ikna ederek alışveriş merkezi için destak toplamaya çalışır. Kahraman, Tuncay'a inanmamakta ısrarlıyken, diğer yandan da başı babasından kalan borçlarla büyük derttedir. Borcunu ödemek için tek yol, hamama daha fazla müşteri çekmektir. Eğer yeterli parayı toplayamazsa hamam elinden gidecektir. Parayı bulmak için elinden geleni yapan Kahraman, bu sırada Bahar adında bir tarih öğretmeniyle tesadüf eseri tanışır ve birlikte hamamı kurtarmak için kolları sıvarlar.Göztepe

22 Temmuz 2019 16:38

Seyredilir fena değil diyebileceğim bir film bir yandan mesaj veren avm çılgınlığına dur denilmesini anlatan. Tarihi değerlere çarşılara sahip çıkılmasını yiğeyleyen yönüde var samimi bir film olması Tokat'ta çekilmesinden dolayı Tokat'ı kuşbakışı, çarşısı ve köprüsünüde gösteriyor eğlenerek seyrettim az biraz filmin absürt yönünde var.

Cevap Yaz

Haqan

5 Aralık 2016 19:46

Ayhan Taş ve Erdem Yener çok beğendiğim oyuncular. Aynı zamanda İlker Aksum gibi değerli isimler de var, filmde de çok güldüm ancak şu klişe konularından artık çıkılıp fark yaratan işler yapılmalı. Yine ilk için gayet güzel..

Cevap Yaz

gzde_1907

30 Ağustos 2016 23:24

kahkahalarla izledim güzel bir film.

Cevap Yaz

mansur34

5 Temmuz 2016 09:29

Film klişe bir konuya sahip ama anlatım olarak samimi bir film avm lere karşı olan tarihi yapıların değerini anlatan bir film oyuncularda iyi seçilmiş erdem yener,ayhan taş,ilker aksum ve emin olcay rollerinde fena değildi filmin artı bir yönü de küfürsüz bir komedi olması azda olsa küfür var ama kemal sunal filmleri gibi yerli yerinde kullanılmış muharrem gülmez belki sırrı süreyya önder ile birlikte yönettiği beynelmilel kadar iyi bir iş çıkaramamış ama eli yüzü düzgün belli bir kalitesi olan bir film olmuş bunda görüntü yönetmeni soykut turan ın varlığının da etkisi çok filmi tv dizisi ve tv filmi havasına düşmekten kurtarmış tadında 97 dakika da biten filmin ortalama bir başarısı var zaman geçirmek için uygun bir film.

Cevap Yaz

oguzhankardas

28 Şubat 2015 02:43

Beklentimiz büyüktü inşallah öylede olur :)

Cevap Yaz
Yandex.Metrica