Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Tatlı Sertsinemaadamı

5 Mayıs 2016 16:33

film çift isimlidir diğer adı uçtu uçtu kuş uçtudur. fazla erotik değildir. mine mutlu ve ünsal emre filmde çok başarılı. uzun boylu olduğu için lakabı sırık olan bir gazeteci ile aşık olduğu tatlı sert minenin mafyaya karşı verdiği savaş anlatılıyor bu filmde. kazım kartal , baykal kent, alev altın , turgut özatay ve nubar terziyan gibi oyuncularda yer alıyor filmde. filmde mine mutlunun kavga sahnesi uçması zıplaması hiç inandırıcı değildi melih gülgen ustanın diğer filmlerine göre iyi değil etkileyici bir senaryosu yok ama oyuncular çok başarılı oynamış. ünsal emreye toron karacaoğlunun sesi olmamış aslında kazım abiyi timuçin yada doğan bavli konuşacaktı ünsalıda sadettin erbil. mine mutlunun ünsalla kafa bulduğu sahneler çok hoştu hele bi sahnede kazımla bastı mineyi mineye ne oluyor burda dedi oda onun sözü ona hatırlatarak uçtu uçtu kuş uçtu dedi gülmekten öldüm başarılı bir film senaryo çok iyi değil ama oyuncular çok iyi ünsal hariç herkesin dublajı iyi olmuş film erotizm koksada erotik sayılmaz 71 dk zaten benim izlediğim vhs nin görüntüsü çok iyi değildi ama eğlendirdi bu film beni ailecek izlenecek film değil ama çok gırgır sahneleri var semiramis ismide mine ye yakışmıştı alev altında çok güzeldi oda kendine yazık edenlerden intihar ettiğini duymuştum doğru mu değil mi bilmem allah rahmet eylesin ünsal da kazım da mine de çok iyi oynamış kadronun tamamı hayatta değil sanıyorum. allah rahmet eylesin film fena değil kısacası bu.

Cevap Yaz

oğuzzz

3 Aralık 2015 00:10

güzel bir senaryosu var, erotik bir kaç sahnesi var. bana göre erotik bir film değil.

Cevap Yaz

benimsinema

10 Temmuz 2015 21:24

Biraz macera ama daha cok az erotik.. sahnelerden daha cok diyaloglar argo.. iki gazeteci tatli rekabet icindedir. Arap sanatci öldürülür ona cok benzedigi icin mine yerine gecer. Ve kacakcilik sebekesini cökertmeye calisirlar ünsalla.seyredilir

Cevap Yaz

silvester

24 Temmuz 2012 16:32

Ne kadar acıdır ki,bu filmin sanatçı listesinde olupta,hayatta kalan yoktur.Allah gani gani rahmet eylesin........Silvester.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica