Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Zindandan Gelen Mektupbenimsinema

5 Kasım 2014 00:37

Ilgimi ceken abdurrahman palayin sesi kötü adam ekrem gökkayi seslendirmis. Aslinda pek alisik degiliz kötü rolde seslendirmesi.. turgut yine kötü..filmin anlatimi biraz kötü olmus... halbuki gerceklik payi coktur.. türkler bulgardan zülüm görmüslerdir..

Cevap Yaz

Göztepe

21 Kasım 2013 16:58

Taçsız Kral'dan güzel sayılabilir bir film ama filmin eksikleri var mesela görüntü kalitesinin düşüklüğü gibi geçmişte bulgar zulmüne değinilmiş filmde. En fazla dikkatimi çeken iki oyuncu var rollerinde Ekrem Gökkaya ve Turgut Özatay kötü rolde hakkını vermişler..

Cevap Yaz

daglargibi

13 Temmuz 2012 22:11

Bati trakya daki bulgar degil yunan zulmünü anlatan bir film dir cünkü bati trakjya bulgaristan da degildir, film de bulgar kelimesi geciyormu bilmiyorum fakat eger geciyorsa yanlistir.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

10 Kasım 2010 14:13

"Taçsız Kral'dan Batı Trakya Türklerinin Bulgar zulmüne konu alan güzel de bir film. 1970 yılında renkli film çekimlerine de başlanmıştı bu filmi niye renkli çekmemişler? oda enteresan. Anektot: istanbul Yedikule Zindanı, plato olarak kullanılmış."

Cevap Yaz

nedim yıldız

21 Eylül 2007 04:31

konusunu bulgaristanda yaşayan türklerden alan bir film..bulgar zülmüne karşı çıkan bir türk gencinin hikayesi.filmin kötü adamı turgut özatay...filmde gencecik bir mine mutlu göreceksiniz...filmin ayrıca siyah beyaz olduğunu belirtmek isterim...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica