Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hindistan Eşkiyaları (Thugs of Hindostan)

Hindistan Eşkiyaları

5,00

(3 kişi yorum yaptı)

2018-11-22 21:58:17 30 Kasım 2018 2 Saat 44 Dk Aksiyon Macera Aksiyon, Macera
IMDb puanı: 3.6

Yönetmen: Vijay Krishna Acharya Vijay Krishna Acharya

Ülke: hindistan

Gişe: 48.801

Oyuncular: Aamir Khan, Amitabh Bachchan, Fatima Sana Shaikh, Lloyd Owen, Katrina Kaif, Ronit Roy, Abdul Quadir Amin Devamını Gör...

Konusu : Hİndistan Eşkıyaları, Hint yarımadasının Hindutan ya da Hindostan olarak bilindiği 1795 yılından kurgusal bir tarih masalını seyircilerine taşıyor. 1795 yılında, Hint yarımadasının hala Hindutan ya da Hindostan olarak bilindiği yıllarda, İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı devrededir. Gittikçe genişleyen ve Hindistan'ın büyük bölümüne egemen olan İngiliz Doğu Hindistan ortaklığı engel tanımaz gibi görünmektedir. Ancak bu durumdan rahatsız olanlar vardır. Hindistan'ın ünlü haydut grubu mücadeleye hazırdır. Khudabaksh Azaad isimli bir haydutun liderliğindeki grup, Hindistan'ı İngilizlerden kurtarmak ve özgürlüğünü garantilemek adına zorlu bir mücadeleye atılırlar. Britanyalı bir komutan olan John Clive ise bu haberi aldığında harekete geçmeye karar verir ve sinsi bir planı devreye sokar. Bu plan kapsamında komutan, Awadh'ın küçük çaplı bir haydutu olan Firangi Mallah'ı kullanmaya karar verir. Komutan Clive, Mallah'ı grubun içine sızması ve tehditi engellemesi için haydutların peşine salar. Ancak Firangi, bu süreçte kendini keşfettiği gibi ne yapmak istediğini de fark etmeye başlayacak ve tarafını seçmek zorunda kalacaktır... Yönetmen koltuğunda Vijay Krishna Acharya'nın oturduğu filmin başrolünde Ghajini , PK, Dangal, 3 Aptal, Süperstar filmlerinin yıldızı Aamir Khan oturuyor. Filmin kadrosunda Khan’a, Amitabh Bachchan, Katrina Kaif, Sana Shaikh gibi isimler eşlik ediyor. Filmin senaryosunda yönetmenin imzası bulunuyor.sholay

22 Kasım 2019 18:53

Filmi orijinal sesi ile ve altyazılı izleyin. Kusura bakmasınlar ama Türk dublajları en kötü dublajları. Filmi izlerken anlarsınız. Tam bir rezalet. Hiçmi bu işi bilen yok. Oyuncunun karekter ine, fiziğine göre adam gibi dublaj yapılmazmı?

Cevap Yaz

lisanen

12 Aralık 2018 22:31

Aamir Khan'ın bütün filmlerini seyretmiş bir fanı olarak verdiğim en düşük puan bu filme oldu. Kısacası Dağ fare doğurdu. 20 milyon dolar bütçe ile Amitabh Bachchan ve Katrina Kaif gibi süper yıldızlarla film çekicen arkanda Yaj Raj film prodüksiyon gibi bir yapımcın olacak ama film fiyasko olacak. İlk defa bir Aamir filmini tavsiye etmiyorum. Paranıza ve zamanınıza yazık olacak. Imdb puanı 3.5 normal. Ben Aamir'in ve Katrina Kaif'in güzelliğinin hatrına 5 veriyorum.

Cevap Yaz

lisanen

3 Aralık 2018 01:32

Aamir Khan ve Amitabh Bachchan ilk kez bir filmde beraber oynuyorlar. Bu yıldız isimlere yeni yıldızlar Katrina Kaif (Dhoom 3) ve Fatima Sana Shaikh(Dangal) eşlik ediyor. Film biraz "Karayip Korsanları" taklidi gibi duruyor ama hikaye ilginç izleyeceğim.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica