Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ihlamurlar Altında

Ihlamurlar Altında

8,51

(62 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Duygusal Dram, Duygusal

Yönetmen: Aydın Bulut Aydın Bulut

Ülke: türkiye

Oyuncular: Merve Kaban, Burak Kutlu, Ergin Bal, Serdar Oğuz, Mehmet Yumurtacı, Edip Tutal, Ulgar Manzakoğlu, Halil Sarıdiken, Hikmet Karagöz, Ece Baykal Devamını Gör...

Konusu : Varoşların, güzelliğiyle dillere destan Feride'si, gönlünü mahallenin kendisi gibi fakir ama yürekli delikanlısı Yılmaz'a kaptırmıştır. Yılmaz'ın da gözü Filiz'den başkasını görmemektedir. Birbirlerine aşık olan Yılmaz ve Elif evlenmeye karar verirler. Elif büyük bir tekstil fabrikasında işçi olarak çalışmaktadır. Patronun oğlu Ömer tarafından izlendiğinin farkına varmaz. Ömer ilk başlarda başarılı olamasa da zamanla Elif'i etkiler. Yılmaz yapılan bir yolsuzluğa karşı çıktığı için işten çıkarılır. Bu arada satış elemanı olmak için kursa katılan Elif, Ömer'in planıyla iş için İstanbul dışına gitmek zorunda kalır. Bu duruma çok kızan Yılmaz'la sonu tokatla biten şiddetli bir kavgaya tutuşurlar. Elif, Yılmaz'dan ayrılır. Bu ayrılık Ömer'in işine yarar. Elif'i özlemini duyduğu hayatın içine çeker.

Yapımcı

Kurgu

Yapım Tasarım

Sanat Yönetmeni

Kostüm Tasarım

Yapım Ekibi

Yönetmen Ekibi

Kamera Ekibi

Post-Prodüksiyon

Işık Ekibi

Sanat Ekibi

Makyaj Ekibi

Oyuncu Seçimi

Müzik ekibi

Seslendirme

Diğerelessgerraz51

4 Kasım 2019 19:11

Tuba Büyüküstün ü 1 sezonda Yonca Cevher seslendirmiştir.2 sezonunda kendi sesiyle konuştu

Cevap Yaz

Tuba.Artan

2 Kasım 2019 01:49

Bana göre türk dizi tarihinin iz bırakan ilk 3 dizisinden biri.. Konular öyle işlenmiş ki. İzlerken yoğun bir duygu haline giriyor, senaryo görüntü ve ses kombinasyonuyla farklı dünyalara gidiyorsunuz. Yürek yakıyor izlerken en azından benim öyle.. Destansı aşka eşlik eden muhteşem müzikler ve şarkılar hala belleklerde.. Bülent ve Tuba o kadar güçlü geçiriyor ki duyguyu seyirciye, realitesinden yıllar geçse de kurtulamıyorsunuz.

Cevap Yaz

beyzacetin

9 Nisan 2013 17:24

ilk bölümler cok güzeldi sonra biraz sıkıldım diziden. Müziği çok etkileyiciydi. Ama Tuba Büyüküstün ün kötü performansı ve Özge Borak a olan antipatim belki de kopardı beni diziden.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

2 Aralık 2010 20:39

Bir dönem Kanal D de yayınlanmış'ta olan. Severek izlediğim Tv diziler içinde. Cast oyuncular hepsi birbirinden başarılıydı!.

Cevap Yaz

bltszlk

20 Nisan 2009 18:22

KANAL D Ihlamurlar Altında.1.sezon bölümlerine baktım çok güzeldi Özge Borak olduğu için.2.sezon arada bir bakardım Özge Borak dizide öldü,birde Türk filmleri,pempe dizileri aratmadı hiç herşey vardı.Bülent İnal ve Özge Borak dizide beraber oldukları için bakıyordum.

Cevap Yaz

ali yetkin

6 Mart 2009 23:11

bu dizi muhteşem başladı,muhteşem bitti..bütün oyuncular ve ekip başarılı idi...herpsine teşekkürlerimi sunuyorum...

Cevap Yaz

a-r-z-u

2 Şubat 2009 16:20

fragmanlarıyla bile ben farklıyım diyen bir yapımdı. Bülent İNAL'ın o muhteşem sesinden Serdar OĞUZ imzalı şiirleri dinlemek harikaydı... oyunculukları itibariyle de son derece başarılı bir yapımdır. Yılmaz'ım olağan üstüydü. Bülent İNAL bu karakterde de ustalığını konuşturmuştur...

Cevap Yaz

unruly06

15 Haziran 2008 09:57

dizi süperdi ztn tubanın oynadığı dizi kötümü olur ayrıca kötü olsaydı 80 bölümde reytingi 2. sıraya düşmezmiydi hep 1 di ayrıca şu sıralar arap ülkelerinde en çok izlenen dizi............

Cevap Yaz

pacha

31 Mayıs 2008 15:03

bence güzel bir diziydi. oyuncuların hakkını vermek lazım.

Cevap Yaz

pacha

31 Mayıs 2008 14:59

bence güzel bir diziydi. hakkını vermek lazım.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica