Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


Bubi

1 Nisan 2011 02:35

hocam açılarınıza ölürüm bir sen birde uluç bayraktar

Cevap Yaz

mkurtsen

27 Mart 2010 23:44

Başka Semtin Çocukları dün ulusal kanallardan birinde gösterildi.Aydın Bulut'un bu güzel filmini 2008 de vizyonda iken izlemiş, yere göğe sığdıramamıştık. Yaklaşık iki y ıl geçti, Yönetmenimizden beklediğimiz film henüz gelmedi. Bu arada filmografine baktım. Boş durmamış Bu Kalp Seni Unuturmu isimi bir dizi çekmiş. ha dizi ha tiyatro oyunu, ikiside buza yazılan yazı gibi, popüler kültür ürünü, kalıcı değiller. Ama Sinema filmi öyle mi.? İyi de olsa, kötü de olsa sinema tarihinde yerini alıyor.  Sinemayı sanat b ilen, gerçek sinemaseverler dizi ile pek ilgilenmiyorlar (kendim için söylüyorum. benim için  dizilerin hiçbir kıymet-i harbiyesi yok). Aydın Bulut arkadaşım  içinde öyle olduğunu,  amaç değilde  düzgün sinema yapmak için araç olduğunu zannediyorum.   Bu kadar güzel film yapıpta arkasını getirmeden yaklaşık iki yıldır film yapmamasının sebebini anlayamıyorum. Sorunun maddi   olmaması  lazım.  Zira dizilerden gerekli maddi olanaklara ulaşıyor.

Aydın kardeşime sesleniyor, sinema filmlerini beklediğimi, yineliyorum. Elini çabuk tut. Böyle güzel filmler yapabildikten sonra, seyircisine  sinemayı sevenlere film borcu olduğunu düşünüyorum. Yapacağın filminde en az  Başka Semtin Çocukları kadar ses getireceğine inanıyorum.

Cevap Yaz

erhanmakar

7 Eylül 2007 04:44

Setteki duruşu, kendinden emin ne yaptığını iyi bilen çok zeki bir insan..Sinema için var olan keşke dizi değilde sinema projelerinde görsek kendisini..

Cevap Yaz

tunazes

27 Haziran 2007 19:21

yahu tum dizi boyunca bize cok cektirdiniz ama helal olsun size sonunu iyi bagladiniz ama istedikki bir bolum daha olsada sunlar eglense gulse mutlu olsalarda keyifle izlesek yani 79 bolum cektirdiniz tek bolumle bagladiniz isi bir bolum daha olsa fena olmazdi be kardes ellerine emegine saglik yinede saolasin

Cevap Yaz

ardıl

11 Kasım 2006 11:53

merhabalar ben kırşehirden yazıyorum size ıhlamurlar altında dizisi ile ilgili eleştiri yapacağım dizi yeşilçam kültürünü günün koşullarına göre yaşatma düşüncesi herhalde...dizede olumsuzluklar çok yaşanıyoo olumlu şeyler yok denecek kadar az. izleyici rahatsız eden bölümler hep.etrafımdaki kişilerde dizinin sıkmaya başladığını izleyiciye yorum yaptırmadığını hayata dair iyi şeyler yaşanmadığını yaşanırsa daha ii olacağını düşünüyorlar..ve çoğu insan bu dizeden olumsuzluklar yüzenden seyretmeyip sıla dizisine geçiş yaptılar belkide orada da farklı değil ama olumlu şeyler çok yaşanıyo ve insanlar dizi hakkında yorum yapıyorlar bence ıhlamurlar altında dizi karmaşık hale geliyoo ve insanlar sıkılıyo bu eleştirilerimi okumanız dileğiyle başarılar hoşçakalın dostça kalın

Cevap Yaz
Yandex.Metrica