Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Talihsiz Yavrum

Talihsiz Yavrum

8,07

(20 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ekim 1974 Dram Dram

Yönetmen: Mehmet Dinler Mehmet Dinler

Ülke: türkiye

Oyuncular: Suphi Tekniker, Hülya Tuğlu, Aliye Rona, Mine Mutlu, Fatma Girik, Engin Çağlar, Nubar Terziyan, Mürüvvet Sim, Murat Erton, Bahri Ateş Devamını Gör...

Konusu : Çocuğu olmayan bir çiftin dramatik öyküsü.mavi_superisi

11 Temmuz 2018 20:52

Filmin yangın sahneleri oldukça kötü. Ama Fatma Girik'in güzelliği örtmüş kusurları... Beğendim

Cevap Yaz

performer

5 Eylül 2016 22:30

evet hikayesi güzel ama bu hikaye daha gerçekçi yorumlanabilseymiş daha güzel bir film olurmuş bu günün izleyicisine göre...ama o zamanda film o dönem için çok gişe yaparmıydı bundan pek emin değilim. o yıllarda abartılı anlatım sinema salonu atmosferinde tv ekranı kadar göze batmıyormuş herhalde... abartılı anlatım şekli, dolma, börek ve çekirdek yiyen yazlık sinema seyircisi için dikkat çekici bir unsur olmuş.

Cevap Yaz

sinemaadamı

26 Kasım 2015 13:27

bir filmde fatma girik aliye rona ve mine mutlu varsa o film mutlaka iyi demektir. 3 dev oyuncunun yanında bir de dev bir aktör suphi tekniker. film nasıl kötü oabilirki senaryo bülent oranınsa yönetmende mehmet dinler baba ise daha ne olcak ki.

Cevap Yaz

benimsinema

10 Ocak 2014 20:18

filmin ana temasi cok güzel ve hatta cokta duygusal... ama bazi sahnleri abartili olmasymis ve filmde calan yabanci müziklerin yerine bizim sazli sözlü müzikler olsaydi... filmi izlerken tüylerim diken diken olur aglardim hatta... yani sunu demek isterimki filmde arka fonda calan müzikler bile filmi etkileyebiliyor... aliye rona süphesiz bir yildiz tabii fatma girikte... cocuk oyuncularin arasinda en tatli buldugum cocuktur murat erton... izlemeye seviyorum bu filmi...

Cevap Yaz

beyzacetin

30 Ağustos 2012 17:39

ben de begendim filmi. Mine Mutlu cok güzel her zamanki gibi.

Cevap Yaz

performer

15 Temmuz 2012 21:42

genel olarak senaryosu ve çekimi ile güzel bir film fakat yeşilçam kalıplarından biraz çıkıp daha gerçekçi bir yapısı olabilirdi. yinede 8 verdim.

Cevap Yaz

lokamalajuk

29 Ekim 2011 13:27

çok güzel bir film gerçekten 

Cevap Yaz

cüreklibatur

15 Mayıs 2011 12:10

film duygusal ve yasanilabilecek guzeli bir senaryoya haiz.film muzikleri ise bilinmiyor sanirim.(my name is nobody 2/9 haricinde)kucuk dogan'in mezarlikta gordugu dus ve calinan parca muhtesem.(bilen varsa arkadaslardan rica olunur.)guzel bir dram.tum emegi gecenlere tesekkurler.saygilar.

Cevap Yaz

Sadece Ünsal Emre

4 Ekim 2010 12:16

Filmde Suphi Tekniker'in olduğu sahneler çok duygusal

Cevap Yaz

theshow

20 Mayıs 2008 17:21

evet bende gülin arkadaşa katılıyorum show tv ve show türk türk sinemasına yer vermiyor...show türk bir ara bu konuda özel reklamlar yapıyordu ilginç..

sanırım uyduda bir kanalları var show mex onda yayınlıyor kardeşim türk filmine kadar paralı yaptılar

YAŞASIN TRT  bunu laf olsun diye yazmadım yinede şöyle bir bakınca en aklı başında TRT yayını geliyor özel televizyonlar reklam verecez yartıng yapacaz diye iyice cıltını çıkardılar  işin...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica