Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Ergül Coşkun

Ergül Coşkun

Doğum Yeri : İstanbul

Doğum Tarihi : 10 Şubat 1952

Eğitim : ortaokul

Hakkında : 1993 ten bu yana oyuncu

İlgili FilmlerDarağacında Üç Fidan

17 Ocak 2010 18:16

Sayın leventtamer.

Sinema ve sinema insanları hakkında ne bildiğiniz merak konusudur. Sinemaya gönül vermiş insanları aşağılayan ve alaycı yorumlarınızdan ( tabi ne kadar yorum denir tartışılır) anlaşıldığı kadarıyla hiçbir şey bilmediğiniz açıkça görülmektedir.

Önerim, bir kişi hakkında eğer yorum yazma gereği duyarsanız bunu kulaktan duyma, sokak ağzı ile yazmak yerine iyi araştırarak emin olduğunuz kaynakları değerlendirerek yazarsanız size saygımız daha bir artmış olur.

Bu tarz yazı yazmaktan vaz geçmekle inanın kendinize de büyük bir iyilik yapmış olacaksınız. Lütfen onur kırıcı yazılarınızla sinemaya ve sinema insanlarına zarar vermeyin.

Cevap Yaz

Ökkeş Avgın

6 Ağustos 2009 11:51

binbir surat ergül hanım her rolünü ustaca başaran cokta başarılı her sette senin gibi bir oyuncu lazım başarılarının devamı dilegiyle ökkeş avgın

Cevap Yaz

Ergül Coşkun

9 Temmuz 2009 00:38

yazdıgınız onur verıcı teşekkur ederım ama sızı merak ettım kısınız

Cevap Yaz

enigmacuture

14 Mart 2009 12:12

Büyük buluşmada başarılı bir performansı var. Tebrik ediyorum

Cevap Yaz

sinemacıyımben

5 Aralık 2008 02:25

SENİNLE ÇALIŞMAK BİR ONURDU ERGÜL ÇOŞKUN

Cevap Yaz

Halil Güneşli

13 Ağustos 2008 17:47

gerçek kesit gibi fantastik (ciddi anlamda sevdiğim bir dizidir.) bir projede yer almış bir sanatçı olarak gözüküyor liste acaba sarı bıyık (cahit kaşıkçılar) ile tanışma fırsatını yakaladı mı çok merak ediyorum, umarım beni bu konuda aydınlatır.

Cevap Yaz

zuhtuural

3 Nisan 2008 19:43

yılların eskitemediği sinema emekçisi ,her rolün kadını seni daha nice rollerde görmek dileğiyle sen çok yaşa emi :)

Cevap Yaz

mimarsinan

25 Şubat 2008 13:32

İşte sinemamıza hem oyuncu olarak çok ciddi dizi ve filmlerde hizmet eden, hem de, emeğini esirgemeyip sektörel bazda yorumlar yapan sanatçımız. Görev aldığı çalışmalarda işine verdiği önemi hemen belli eden, daha nice dizilerde ve filmlerde kendisini başarıdan başarıya koşarken izleyeceğimiz Ergül Hanım'ın her şeyin gönlünce olmasını dilerim. Umarım sektörel üye olarak sağlamış olduğu puan ve sıralamadaki üst düzey yeri gibi, sinemamızdaki yeri de üst düzeyde olacaktır.

Cevap Yaz

think

21 Kasım 2007 19:25

gulizar dizi filmini nasıl bulabilirim,bana yardımcı olursanız sevinirim tuba buyukustun oynuyor..

Cevap Yaz

02 senarist

23 Temmuz 2007 18:50

işde muhteşem insan ergül çoşkun ve filmleri gerçekden çok iyi oyuncu ayrıca benim hocam ondan öğrenceğim çok şey var bu filmleri ve kendisinin oyunculuğunu izlemeye doyamicaksınız ben doyamıyorum mutlaka izleyin işde filmleri ve dizileri izleyin ve görün neoyuncular var: çay benim çeşme benim,yeşilışık,çalsın davular,yabancı damat,ayrılsakda beraberiz,yasemince

Cevap Yaz
Yandex.Metrica