Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Yunus Bülbül (Yunus Habbuloğlu)

Yunus Bülbül

Doğum Yeri : İskenderun-Hatay

Doğum Tarihi : 1 Ocak 1952

Hakkında : 80 li yılların modası olan arabeskin önemli isimlerinden biridir. vatansever10

İlgili Filmlermansurx

22 Kasım 2016 18:02

Yunus bülbül şarkıcı olarak 80 ler de başlasa da o daha çok oyuncu olarak ses getirmiştir özellikle komedi türünde fena değildi keko serisi ve bücür cadı dizisindeki köfteci abbas rolünde fena değildi hatta lakabı keko ve köfteci abbas olarak kaldı tabi bazı şarkıları da fena değildir bir çok söz ve besteler de yapmıştır şarkıcı olarak da çok seveni var ayrıca bir ara proğram da sunuyordu yeni projelerde görmek isteriz.

Cevap Yaz

sinemaadamı

28 Ocak 2016 19:59

çok iyi bir ses sanatçısıdır.keşke hep bir çoçuk kalsaydık ve antebin güzel kızı çoban yıldızı yarim şarkılarını hiç unutmam ve çok severim.sezer güvenirgille evlenip boşandığını duydum,gerçek hayatta nasıllardır bilmem ama 2 side filmlerde çok başarılıdır heleki birlikte oynadıkları yapımlarda çok uyumlulardı. evvela hangimiz eşşek dizisiyle sonra bücür cadıdaki rolleriyle bizleri çok güldürdüler tabi aralardada başka tv filmleri ve tv dizileride oldu ama en çok bu iki dizide çok başarılıydılar.şehriye ve abbas çok iyi uyum sağlayan çiftlerdi. ayrıca bi ara müslüm babayla iyi bir ikili olmuş birlikte almanyada falan tv filmleri çekmişlerdi gerçekten babayla da uyum içerisinde yunus hem oyuncu olarak,hem sanatçı olarak çok yetenekli komedi de 10 numara.şans çoçuğu,keko kiralık katil, ismini hatırlamadığım başrolü öztürk serengil ve halit akçatepeyle paylaştığı filmdede çok başarılıydı.ayrıca zeyno adlı video filmindede çok iyiydi namı değer keko :))

Cevap Yaz

vatansever10

16 Kasım 2015 11:17

Uydu üzerinden yayın yapan Mersin iline ait bir kanalda program yapmaktadır şimdilerde...

Cevap Yaz

yargi_21

25 Eylül 2015 20:53

Oynadığı filmlerde genelikle tüm sorumluluğu kendisi almıştır ayrıca doğal ve samimi bir insandır kendisi Hayatında başarılar....

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

29 Mart 2011 00:06

Bence de, hem müzisyen hemde oyuncu olarak çokta hoş bir oyuncu. Keşke her sanatçıyım diyen, onun kadar pozitif olsa.

Cevap Yaz

DarkSlayerTR

24 Ocak 2010 01:34

Video döneminde çok fazla filmde oynamıştır.

Cevap Yaz

fdts

16 Haziran 2009 12:25

hem müzikte dem de filmde çok başarılı bir müzisyen ve oyuncu

Cevap Yaz

enigmacuture

12 Şubat 2009 16:37

iyi bir oyuncudur. plakları da mevcuttur. hele bir şarkısı vardır ki herkes bilir ama şarkının sahibini bilmezler. "aldanma çocuksu mahsun yüzüne" adlı şarkı yunus beyin bir şarkısıdır.

Cevap Yaz

Alın yazısı

1 Kasım 2008 16:30

Sezer Güvenirgil'in Eşidir Yunus bülbül Asıl mesleği şarkıcı olup arabesk fantazi tarzında söyler.ve çok güzel bir sesi birçok plağı vardır oyunculuğuda sesi kadar iyidir.

 

Cevap Yaz

anomi

19 Ocak 2007 01:05

abi manyak sempatik bisey bu adam sarkilari war muhstesem bi sesi war ben senin kulunmuyum diye bi sarkisi war akillara zarar sora denedim mutlaka dinleyin bn cok sewiyorm kendisini

Cevap Yaz
Yandex.Metrica