Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


Rıza_Nur

25 Temmuz 2016 00:14

Yanık sesli bir türkücüdür.En iyi filmi Çarşambayı Sel Aldıdır.Allah rahmet eylesin.

Cevap Yaz

mansuryildirim

11 Mayıs 2014 05:16

sesi kadar oyunculuğuda iyiydi içten çoşkulu oynuyordu

Cevap Yaz

5inan

4 Kasım 2013 22:15

arkadaşlar sarı kurdelem sarı filmi olan var mı aramızda izlemek istiyorum

Cevap Yaz

segal844

8 Aralık 2010 15:19

Müzik adamı ve sinema oyuncusuydu. Şarkıları daha çok arabesk türündeydi. Güzel ve güçlü bir sese sahipti. Türk sinemasında dram ve aksiyon türünde filmlerde oynadı. Oyunculuğu da iyiydi. Sesi kimi zaman yanık kimi zaman da tatlı geliyordu. İyi bir müzik yorumcusu olarak tanındı.

Rahmetle anıyorum..

Cevap Yaz

yildiray_cinar55

17 Eylül 2010 15:36

tabiki YILDIRAY CINAR in 10 filmi bence mevcuttur. filmleri isteyen varsa almanya dan sa ben de almanya dayim vermek daha kolay olur. lakin eger ki TÜRKIYE den seniz YILDIRAY CINAR in degerli yegeni nin cep numarasini verebilirim.

Cevap Yaz

marazhami

9 Eylül 2013 18:55

tmm kardeşim numarasını verebilirmisn türkiyeden

a.genco

2 Ağustos 2010 00:12

henüz ilkokul talebesiydim.mahallede yediden yetmişe kim varsa hepsi toplanmış bir film çekimindeki sahneyi seyrediyordu..meraklı bakışlarla sıyrılıp girdim kalabalığın arasından en ön sıraya..dalıp gittiyimi hatırlıyorum o anki o sahneyi çeken yardımcı jön lere.oysa o halkın beklediyi onlar deyilmiş meyer.beklenen yıldıray çınar dan başkası deyildi...zaman ilerledikçe içimdeki merak büyüyordu sessizce...ve ansızın o kalabalık ayrıldı ortadan.siyah takım elbisesiyle dalıverdi kalabalığın arasından içeri..büyülemişti içimdeki çocukluk  duygularımı.yıldıray abi bir başkaydı sanki..mütşih bir jön dü.gerçek lerden ayrılmazdı yaptığı her rol ve söylediyi her kelime.hele o yüzündeki tatlı ve sıcak tebessümü hala aklımda.üzerinden tam 25 yıl geçmesine ramen ne yıldıray abinin o siyah takım elbisesini nede o güzel gülüşünü hiç unutmadım.nur içinde yat yıldıray çınar.büyük sanatçı....A.GENCO,saygılarımla

Cevap Yaz

MGUNAY

11 Haziran 2010 16:18

hakikaten Yıldıray ustanın filmleri sende varsa youtubeye yüklersen çok minnetdar kalırız.

Cevap Yaz

murat tarum

10 Haziran 2010 18:05

Slm kardes ben yildiray cinar filmleri ariyorum hic biyerde bulamadim sende yada arkadaslarda varsa cok tesekkür ederim

Cevap Yaz

yildiray_cinar55

22 Mayıs 2010 18:24

ne mutlu bana ki senin mezarina gelmis ziyaret etmisim. her yil memleketim samsun a  geldigim de mezarini ziyaret edicim. ölüm dahi ölür YILDIRAY CINAR ölmez - cunki efsaneler ölümsüzdür. carsambayi sel aldi - kozali gelin - tahir ile zuhre - arzu ile kamber - zaloglu rustem - emrah - kader torbasi - ali ile gül - kardes kursunu - filmlerin bende var hergün izlememe ragmen bikmadan izliyorum. RUHUN SAD OLSUN YILDIRAY CINAR BABA. saygi ve sevgilerimle ben samsunlu deniz yildirim.

Cevap Yaz

MGUNAY

14 Ocak 2010 13:51

sesini ve filmlerini seven birisiyim ama ne yazık ki televizyonlarda hiç filmini koymuyorlar. internetdende filmlerini bulmak çok zor ne yazıkki Allah rahmet eylesin.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica