Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Talip Guran (Talip Güran)

Talip Guran

Doğum Yeri : GiresunSarpBayhan

9 Ekim 2019 08:00

Talip Güran Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor filminde Kıvırcık Ömer karakteri ile hatırlanır. Medyadan takip ettiğim kadarıyla günümüzde Muğla Bodrum'da tahta sandalye üretimi yapmaktadır. Tabi o eski halinden eser yok oldukça değişmiş.

Cevap Yaz

kariz_ma_35

11 Mayıs 2010 22:43

Bir filmde oynamasına rağmen başarılı iş çıkardı devam etmememesi yazık olmuş

Cevap Yaz

Loverman

17 Temmuz 2009 01:09

çok önemli bir yetenekti. bu filmde o kadar usta oyuncu içinde adını duyurması çok büyük bir iş. yeşilçamın ihtiyac duyduğu bir karakter olmasına rağmen hiç bir filmde yer almaması hem onun için hemde sinemamız için büyük bir eksiklik. 

Cevap Yaz

servet35

16 Haziran 2009 01:30

bir filmle adı unutulmazlar arasında yer almaz...daha çok iş yapması lazımdı...

Cevap Yaz

gürhan

13 Nisan 2009 16:58

canım abiciğim,

yıllar önce bir gençlik heyecanıyla atıldığın sinemaya devam etmemiş olmamanı hala anlamıyorum.yine de bana ve aileme güzel bir gurur yaşattığını hepimiz biliyoruz.seni çok seviyorum umarım adın ölümsüzler arasında yer alır.seni seviyorum

Cevap Yaz

yasak_1628

29 Temmuz 2006 20:08

yıllar önce izlediğim bu filmde talip abi çok dikkatimi cekmişti.. tabi o zamanlar sadece sıradan bir oyuncu olarak seyrediyordum. yıllar sonra üniversitede okurken tanıştığım bi öğretmen arkadasımın onun kardesi olduğunu öğrendim..ve eski fotoğraflarına baktım..tekrar bu filmi izlediğimde önceden izlediklerimden kesinlikle farklı olduğunu gördüm.böyle santçılarımız olumsuz şartlardan dolayı sinema hayatına son vermetedir.bu değerlerimize sahip çıkmassak sadece gecmişte yaşarız..talip abinin burada bir fotosunun olmasını istiyorum eğer sizde yoksa bana ulaşırsanız size yardımcı olurum.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica