Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor

Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor

8,49

(48 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Şubat 1979 1 Saat 27 Dk Duygusal Komedi Duygusal, Komedi

Yönetmen: Kartal Tibet Kartal Tibet

Ülke: türkiye

Oyuncular: Orhan Alkan, Nejat Gürçen, Zülfükar Öner, Bülent Haksever, Faruk Savlı, Bülent Sensal, Ali İnce, Tayfun Akalın, Talip Guran, Müge Akyol Devamını Gör...

Konusu : Kızlı erkekli Hababam Sınıfı haylazlıklarını sürdürmektedir. Sınıfa doğulu bir aşiret reisinin oğlu gelir ve kendini ağa ilan eder. Öğrenciler de onunla kafa bulmaya başlar. Okulun yeni asabi hocası (Perran Kutman), tam bir erkek düşmanıdır. Sınıftaki 2 öğrenci arasında bir aşk başlar ve kız hamile kalır. Ancak, gebelik testini yaptırdıkları kimya hocası Kalem Şakir, incelediği idrar örneğinin bu hocaya ait olduğunu düşünür.SarpBayhan

9 Ekim 2019 08:12

Diğer Hababam Sınıfı filmlerine göre vasat bulduğum çok fazla güldürmeyen öğrenci kadrosunda as kadrodan Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Tarık Akan gibi isimlerin olmadığı bir film. Filmde öne çıkan oyunculuklar İlyas Salman, Perran Kutman ve Şener Şen. Kıvırcık ve kız arkadaşının aşkını konu alan sonunda bebekleri olan bu çifte Hababam'ın yardımını onları sahiplenmesi konu edilmiş. Hababam Sınıfı serisi içinde vasat kalmış bir film. Şaban, Necmi, Ferit gibi karakterler olmayınca ister istemez, DomDom, Hayta ve Bilo Ağa gibi karakterler fazlaca ön plana çıkarılmış.

Cevap Yaz

performer

7 Eylül 2019 22:26

öğrenci kastında ilyas salman olmasaydı filmde bu kadar güzel olmazdı, serinin ilk bölümlerindeki oyuncu ve okul ortamı daha güzel. ama öğretmenlerin de kadrosu muhteşem.

Cevap Yaz

KralAkrep07

2 Eylül 2019 19:15

Hababam Sınıfının En Beğenmediğim Filmi Bu Filimdir Bir Sıcaklık Bir Samimiyet Yok Kartal Tibet Affetsin Ama Ertem Eğilmez Ve Oğlu Ferdi Eğilmezin Çektiği Yeni Nesil Hababam Sınıfı Filmleri Bile Daha İyi , Hababam Demek Gırgır , Kahkaha , Komedi Demek Ama Bu Onda Yok Tamam Komik Yerler Var Mesela Hürrem Hoca Fakat Filmin Asıl Konusunun Aşk Ve Hamilelik Üstünden Gitmesi Hiç İyi Olmamış Mahmut Hocanın Yer Aldığı Son Hababam Sınıfı , Domdom Ve Haytanın Olmasını Filme Bir Şey Katmamış Adile Naşitte Öyle ...

Cevap Yaz

enigmacuture

4 Kasım 2018 00:12

ilyas salman ve perran kutman bu filmin yıldızı bana göre. ikisi de aşırı iyi. hürrem ve bilo karakteri 10/10

Cevap Yaz

Ronaldinho.Gaucho

28 Mayıs 2018 08:23

Filmi YouTube'dan izledim. İlyas Salman çok başarılıydı.

Cevap Yaz

Sln_90

16 Ağustos 2017 20:36

Ben bu filmi hababam olarak görmüyorum en büyük halka Kemal sunal yok sonra güdük Necmi ve tarık akan yok. ve en önemlisi senaryo o iki gencin aşkı çok abartılı hamilelik doğum olayı tam bir saçmalık. Gel gelelim filmi az da olsa izlenir kılan şey efsane oyuncu Perran Kutman ve Şener Şen. Sadece onların sahneleri hatrına izlenebilir.

Cevap Yaz

Nimune

4 Ekim 2019 03:14

Filmin çekildiği günler Kemal Sunal'ın Fatma Girik'le yapımcılığa soyunduğu zamanlardı. Zaten Tatilde filminden sonra bir daha yer almayacağını ve tek başrol olacağı filmlerde yer alacağını söylemiş. Tarık Akan da 1977'de bıyık bırakıp çapkın romantik serseri rollerini bırakma kararı almıştı.

MGUNAY

24 Mart 2017 09:36

Filmde İlyas Salman abartılı bir oyunculuk sergiliyor. İnek Şaban'ın bu filmde olmamasını güya Bilo Ağa karakteriyle kapatmaya çalışmışlar. İlyas Salman güya Kemal Sunal'ı taklit ediyor özellikle Badi Ekrem'le ilk tanışmasında kaş göz işaretlerinden bunu rahatlıkla anlıyoruz. Filmin neredeyse yüzde 60'ı Ömer, Ayşe aşkı ve doğacak bebeklerine yoğunlaştırılmış. İlk hababamın altı serisinin bence en zayıf halkası budur.

Cevap Yaz

Mr.Rcmnt

16 Eylül 2016 00:34

Ben seviyorum kimse kusura bakmasın...

Cevap Yaz

ElBLanKo

1 Şubat 2016 16:01

Diger serilere gore biraz vasat nedeni ise konu komediden daha cok ask olmasidir

Cevap Yaz

dustinhoffmen

11 Ekim 2015 18:09

Kemal Sunalın olmadığı Hababam sınıfı filmleri kaliteli olmuyor.Şener şen kurtaramamış bu filmi.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica