Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Aynur Akarsu

Aynur Akarsu

Doğum Yeri : Isparta

Doğum Tarihi : 27 Aralık 1948

Eğitim : Lise

Hakkında : Sinemaya Abbase Sultan adlı filmle girdi. Ünlü Oyuncu Emine Ünün Teyzesidir. Aslen Isparta Eğirdirlidir. Erotik Filmlerinin En çok hatırlanan İsimlerdendir. Sekreter Filmindeki Rolü ile hafızalarda kalmıştır.

İlgili Filmlersadowski

28 Kasım 2019 13:03

sinematürk yöneticileri bazen hayatta olan sanatçılarımızı öldürüyorsunuz..aynur akarsu ölmedi yaşıyor...facebook ta gerçek ismiyle hesabı var ayla aynur bolverdi orada kendisini takip ediyorum....bu arada belirteyim gülgün erdem de hayatta ........

Cevap Yaz

mansurx

26 Ekim 2016 08:57

Aynur akarsu yetenekli,güzel bir oyuncuydu fettan kötü kadın rollerinde daha başarılıydı 70 ler furyasında yer alması bence kariyerine zarar verdi 1987 de oyunculuğa ara vermiş keşke devam etseydi.

Cevap Yaz

Rıza_Nur

28 Temmuz 2016 00:48

Gerçekten de Sekreter filminde mezhebi geniş sekreter Belkıs rolü efsanedir...

Cevap Yaz

sinemaadamı

14 Şubat 2016 14:07

çok iyi bir oyuncu.

Cevap Yaz

silvester

21 Ekim 2014 23:04

Yeşilçam ın en değerli yıllarında , güzel yapıtlarda yeraldı.Kendine has bir güzelliği vardı.Hala aktrisleri erotik dönemde oynadı ve oynamadı diye sınıflandırıyorlar.Bu çok çağ dışı bir ayrımcılık.O dönemlerde bir kaç filmini izledim ve hiç yadırgamadım.Gayette başarılıydı.Üstelik hangi kategorilerde oynarsa oynasın,hem sanatını,hem de aile hayatını çok güzel yürütebildi.Nereden mi biliyorum ? Facebook arkadaşım ve sık sık yazışır sohbet ederiz.Hala da çok güzel.Allah . Güzel gönlüne göre versin canım arkadaşımın..........Silvester.

Cevap Yaz

aleminkeyfiyerinde

4 Mart 2014 15:53

Yıllar geçmesine iki evlat ve birkaç torun sahibi olmasına rağmen güzelliğini koruyan sanatçımız halen İstanbulda yaşamakta olup yeğenleri ünlü dizi oyuncusu Emine Ün ve Tuluğ Bolverdi'dir. Televizyon dizilerinde yada sinema filmlerinde oynamaması sinemamız için büyük kayıptır.

Cevap Yaz

MGUNAY

12 Kasım 2012 11:00

Abbase Sultan filminde göğüslerine yıldız yapıştırarak raks eden dansözü Battal Gazi Destanında Fikret ve Cüneytin güreşirlerken vücudunun yüzde 80ni çıplak vaziyetde onları izleyen yosmayı kim unutabilir eski filmlerde bu kadar cüretkar soyunan bir kadının erotik filmlerde oynaması göğüslerini rahatca gösterebilmesi zor olmasa gerek.

Cevap Yaz

sadokaban@hotmail.co

25 Aralık 2009 22:44

çok güzel bir oyuncuydu maalesef sinemadan erken koptu erotik komedi macera filmlerini her zaman güzelliğiyle seyrettirdi sinemaseverlere ......saygılarımızla..........

Cevap Yaz

yedikule_zindanı

15 Eylül 2009 23:15

Kristian Haydar'ın rol aldığı filmde izledim en son Aynur Akarsu'yu..Fiziki olarak pek değişmemiş idi..Kendisi çoktan artadan kayboldu gitti, inşallah iyidir..

Cevap Yaz

enigmacuture

19 Mayıs 2009 09:53

yeteneği ve düzgün fiziğine rağmen sanırım hatası seks furyasına katılmaktı.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica