Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sarışın Tehlike

Sarışın Tehlike

7,36

(10 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Mayıs 1983 1 Saat 16 Dk Macera Polisiye Aksiyon Gerilim Gizem Komedi Macera, Polisiye, Aksiyon, Gerilim, Gizem, Komedi

Yönetmen: Aram Gülyüz Aram Gülyüz

Ülke: türkiye

Oyuncular: Aynur Akarsu, Yüksel Gözen, Hadi Çaman, Metin Serezli, Christine Haydar, Cüneyt Arkın, Yadigar Ejder, Ata Saka, Tevfik Şen, Çetin Başaran Devamını Gör...

Konusu : Film, bir dizi cinayet işlenen bir kampta yaşananları konu alır. Okçu Konfeksiyon Fabrikası için bir reklâm filmi çekilecektir. Fabrika sahibi Nedim Okçu filmde oynayacak oyuncuları kendisi belirler. Buna göre filmde ünlü bir şarkıcı olan Christine Haydar ile tiyatro oyuncuları Nurettin ve Emel Sözer çifti oynayacaktır. Filmin yapımı ise Metin Tunç’a bırakılmıştır. Bundan önce ekip Nedim Okçu’nun özel adasında bir süre kampa girecektir. Ancak bir hafta sürecek olan bu kamp tam bir kâbusa dönüşür.Rıza_Nur

25 Temmuz 2016 23:01

Filmi Aram Gülyüz idare etmesine rağmen filmde bir Çetin İnanç havası var.

Cevap Yaz

sinemaadamı

13 Nisan 2016 16:16

cüneyt babadan hareketli ve komik bir film. film vakit geçirmek için ideal bence. kristin haydar yaşına rağmen çok güzel bir fiziğe sahip kendine çok iyi bakmşı cüneyt babada filmde 43 yaşında ama 35 gibi duruyor işte sporun ve diyetin insana verdiği sonuç dedirtti bana filmde metin serezli iki rolde metin abiyi çok uzun sanırdım ama kartal ve cüneytle olan filmlerini gördükten sonra çok uzun boylu olmadığına kanaat getirdim ama metin de cüneytte ve hadi de rollerinin hakkını sonuna kadar vermiş. mutlaka izlenmesi gereken gırgır bir film benim görüşüm.

Cevap Yaz

bysiirtli56

20 Aralık 2015 17:23

film sonlara doğru esrarengiz olaylarla izleyiciyi kilitliyor.beğenerek izlediğim bir film oldu

Cevap Yaz

Revorse

23 Kasım 2014 20:11

Cüneyt Arkın geç de olsa ''Üç Sevgilim'' (1979) filminden sonra bu filmde de modaya uymuş ve erotizme dalmıştır.Cüneyt Arkın'a bu tür filmler yakışmasa da yinede eğlenceli ve maceralı bir konuya odaklandığı için izlenebilir filmlerden...Hadi Çaman da filme renk katmış...

Cevap Yaz

jeremiekhan

4 Ağustos 2013 01:33

eğlencelik bir film sıkılmadan izlenir

Cevap Yaz

enigmacuture

18 Mayıs 2009 17:59

Christian(Christian Haydar)"ın itici ve oldukça deforme görünen vücudunu, hayli bonkör bir şekilde sergilediği sahnelere rağmen; filmdeki irili ufaklı gerilim figürleri nedeni ile yine de 1980 yılının güzel filmlerinden.

Metinç Tunç(Cüneyt Arkın), ise 60"lı ve 70"li yıllarda üzerine yapışan "Kahraman ve Centilmen Erkek" imajından sıyrılmış görünüyor. Çünkü Sarışın tehlikemiz Christian ile bol bol sevişiyor.

Filmde seri cinayetler işleyen acımasız bir katil ve biribirinden şüphelenen bir gemi dolusu insan var. Yaratılmak istenen atmosfer ve gizemli olma adına yapılan roller o denli yapmacık ki, insan izlerken "Acaba şimdi nasıl bir saçmalık olacak?" diyor. Acımasız katili bulmak için seyirciye yer yer ipuçları da veriliyor ama ulu orta filme serpiştirilmiş gereksiz sevişme sahneleri hem katili hem de cinayetleri ucuzlaştırıyor.

Erotik film sonrası dönemde farklı bir deneme olarak izlenebilecek bu filmde polisiye bir yan olmadığı gibi tam olarak erotik de değil.

"Azıcık ondan birazcık da bundan..." Ve ortaya karışık bir film çıkmış. Erotik+gerilim :)

Cevap Yaz

tolga73

28 Mart 2009 16:29

yeşilçamdaki erotik film furyasında çekilmiş sıradan erotik bir film

Cevap Yaz

yedikule_zindanı

7 Mart 2009 05:58

Filmde Metin Serezli iki roldedir, yani biri ikiz kardeşidir..Osman ve Nejat Okçu olarak, Osman adada bazı işler çevirmektedir bu arada kardeşini saklayıp bertaraf eder, adadaki ve evdeki seri cinayetleri çözme işi Metin Tunç [ C.Arkın] 'a kalır..Kristin ile birlikte yola çıkarak işi çözerler..Aynur Akarsu hayranları içinde iyi bir film.

Cevap Yaz

Hattusili

3 Eylül 2007 09:16

Cevap Yaz

star

2 Ağustos 2006 15:24

zamanının milli gelini cristin haydarın pöpüler olduğu günlerde çekilmiş sıradan bir film...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica