Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


mansurx

21 Aralık 2016 15:31

Mualla omay yetenekli,güzel iyi bir oyuncuydu yer aldığı her işe renk katmıştır buna rağmen oda bir çok oyuncu gibi popüler olamayan oyunculardandır 1986 da oyunculuğu bırakmış keşke oyunculuğu bırakmasaydı daha iyi bir kariyer yapabilirdi.

Cevap Yaz

lebkuchen

28 Aralık 2012 13:40

Mualla Omay Türk Sinemasin,da ne yazikki istedigi yere gelememis,Cokda kayda deger filmi olmayan oyunculardandir..Zira Kendisi,Türkan Soray Rakip olarak o dönem Klonlanmis..Ve bir takim,Yapimcilarin Türkan Soray,i bitirmek ve Piyasadan silmek adina yarattiklari,Talihsiz oyunculardandir,Tipki zeynep Aksu gibi..Simdi Nerde ne yapar bilinmez..

Cevap Yaz

beyzacetin

16 Ağustos 2012 14:11

arşivimdeki "genç kızlar" adlı filmde güzelliğiyle dikkat çeken yıldız. Gercekten cok güzel bir bayan, oyunculuğu da iyidir

Cevap Yaz

silvester

2 Aralık 2011 10:14

Mualla Omay ı bende çok beğenirdim.Türkan Şoray a benzetildiğine göre güzellik sorunu olmayan ve güzel bir fiziğe sahip bir kadındı.Bugünlerde ondan haber alamıyoruz.Birçok dizi ve filmin çevrildiği dönemde camianın içinde değilse,aklıma gelen şey,güzel bir evlilik yapıp,mutlu ve mütevazi bir hayatı yeğlediğidir.Umarımda öyle olmuştur.Aksini aklımdan bile geçiremiyorum.Zira,olumsuz birşey olsaydı muhakkak duyardık.Ümidederim güzel bir hayatı ve mutlu bir aile ortamı vardır......Silvester.

Cevap Yaz

delikadir39

12 Şubat 2011 10:46

tarihi filmlerde vamp kadını çok iyi oynamıştır.

Cevap Yaz

yildiray_cinar55

14 Haziran 2010 23:44

sevgili MUALLA OMAY ablamizi YILDIRAY CINAR ile oynamis oldugu iki filmden taniyorum. birincisi zaloglu rustem ve ikincisi kardes kursunu her ikisinde de iyi oyunculuk sergilemistir. iki film de bende var severek izliyorum. MUALLA OMAY ablamiza saygi ve sevgilerimle.

Cevap Yaz

ergün

27 Ocak 2007 22:42

O da kaybolanlar arasında yerini aldı. Akıllarda Türkan Şoray\'a benxerliği kaldı.

Cevap Yaz

onder koc

23 Eylül 2006 00:41

Bir zamanlar Yeşilçam\'da Türkan Şoray benzeri yıldızlar yaratılmaya çalışıldı ve bu oyuncular pek çok filmde rol aldı.Esmer,etine doldun güzel gözlü yıldızlardan biri de Mualla Omay\'dı.Magazincilik yaptığım yıllarda kendisiyle karşılaşmak kısmet olmadı, sonra da silindi gitti ve adı sanı Cüneyt Arkın\'ın Malkoçoğlu,Kara Murat filmlerinin afişlerinde kaldı sadece. Böyle bir zamanlar pek çok filmde oynamış oyuncuları genç nesillere tanıtmak istedim.Kimse bu ismi pek hatırlamaz, bilmez bile... Hatırlatmak, 80\'li yıllara kısa bir yolculuk yapmak istedim birden, bu da Mualla Omay\'la kısmet oldu. Hey gidi günler heyy, hey gidi yeşilçam heyyy....

Cevap Yaz
Yandex.Metrica