Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Bela Mustafamansurx

16 Aralık 2016 10:44

Bu filme ilk başta fevzi tuna başlamış film istediği gibi gitmeyince filmi çekmeyi bırakmış yapımcı arif keskiner filmi mesut taner tamamlatmış.

Cevap Yaz

Göztepe

21 Haziran 2014 00:36

Tamer Yiğit'in çok hareketli polisiye macera filmlerinden tek başına tüccar kılığında koskoca mafyayı çökertiyor bu filmde polis olarak Tamer abimiz. Dövüş sahnelerin güzelliği iyi oyunculuklar filmin artıları eksileri ise biraz görüntü deformasyonunu sayabiliriz. Sanki dönem itibariyle filmde inceden erotizm kokusu var fena olmayan siyah beyaz filmlerden.

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

12 Ağustos 2011 05:46

Bu film Tamer YİĞİT'İN polisiye macera filmin'den birisidir. 1972 yılına ait ve de siyah beyaz.. Oysa 1970 den itibaren renkli film çekimine başlanmıştır. Konusu, Mustafa "Tamer YİĞİT" Polis görevlisidir.. Emniyet Amirinin tepliği ile kaçak eroin satıcılarını ortadan yok etmesi için.. Adanalı iş adamı Ahmet ETİLOĞLU olarak görevine başlar.. Bu arada gazino patronu Tarık, "Kayhan YILDIZOĞLU" Aysel, Nevin NURAY'I ikna ederek kendi evine götürür, içkisine gizlice ilaç koyup ona sahip olmak ister bunu fark eden Aysel de yarı baygın elinden kaçmayı isterken yolda arabaya da çarpılarak ölür. Olaylar böylece de çetrefilleşir.. Çete reisi elebaşısının kim de olduğu bayağı benimde merakıma mucip olmuştu yani.

 

 

Cevap Yaz

ilhan-59

10 Haziran 2011 16:44

Filmde çok basit dialoglar  var. İsmail Hakkı Şen'in sonunda büyük patron çıkması sürpriz .Hamit Yıldırımın'da ilk filmlerinden birisi. Jenerikte yönetmen olarak Mesut Taner yazılı.Filmde  Mahkeme sahnesi, hakim yok fakat şahitlerin ifade vermesi sahnesi basit ve uyduruk çekilmiş. Film sadece eski şarkılar ve Tamer Yiğit için izlenebilir.

Cevap Yaz

Alın yazısı

31 Ocak 2010 21:30

Cüneyt Arkın'ın Oynamış Olduğu ''Silahların Sesi'' ve Serdar Gökhan'ın oynamış olduğu ''Namı Diğer Çolak'' filminin aynısı...üç filmin en iyisi hangisi dersek tabiki Silahların Sesi filmi üç serinin en iyisidir.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica