Gözde Mukavelat

Doğum Tarihi 12 Ocak 1985
Doğum Yeri izmir
Ajans Meriç Esener Menajerlik

Biyografisi

Sanat dünyasında ilk olarak şarkıcılıkla başlamıştır ancak ardından oyunculuğa yönelmiştir. Güzel oyuncu Arka Sıradakiler dizisinde oynadığı Büşra karakteriyle izleyicilere kendini sevdirmiştir. Moder n dans konusunda da oldukça başarılı olan Gözde Mukavelat oyunculuk kariyerini Küçük Gelin dizisi ile devam ettirmektedir.

Oyuncu (21)

Son Yorumlar (17)

sinemaadamı avatar sinemaadamı 12 Haziran 2017 12:46:37

10

en basarili calismalari kucuk gelin ve arka siradakilerdir. büsra rolunde perfonmansi gayet iyiydi. arka siradakilerde babasi tarafindan tacize ugradigi icin evini terk ediyordu ama kactigi cocuk psikopat cikiyordu. dizide cok cileli bir kizdi büşra . ayrica bu isim ona cok yakisiyordu. baska bi sezondada para icin yasli bir adamla birlikte oluyordu adam sinif arkadasinin babasi cikiyordu. yani bigun yüzü gülmüyordu sesi de oldukca güzeldir. sirin bir bayan. güçlü bir oyuncu bence. rollerinin hakkindan geliyor dye düşünüyorum.

bltszlk avatar bltszlk 26 Nisan 2016 09:40:40

10

Bence kendisi yan rollerde yakışıyor.Acil aşk aranıyor dizisinde Özge karakterini canlandırıyor.İyi bir oyuncu

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 21 Şubat 2015 03:52:14

6

En iyi performansı arka sıradakiler dizisindeki büşra performansıydı bu dizide en dikkat çekici umut vaadeden oyuncuydu malesef beklentilerimizi boşa çıkardı arka sıradakiler dizisinden sonra oynadığı hiç bir işte arka sıradakiler dizisindeki büşra performansını yakalayamadı ama yinede umutsuz değilim kendisinden umarım bir dizi yada filimde iyi bir performansıyla şaşırtır bizi.

Yandex.Metrica