Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


ToqqLe

8 Mayıs 2020 14:39

Her rolün adamı fena bir oyuncu değil.

Cevap Yaz

mansurx

5 Kasım 2016 03:26

Serhat kılıç yetenekli iyi bir oyuncu her rolde oynayabilen 35 yaşından sonra popüler olan ender oyunculardan seksenler dizisiyle ünlendi ergun plak ile bir çok hayran yarattı kış uykusu filminde imam hamdi rolünde de fena değildi ses tonu da iyi güzel şarkıda söylüyor güler yüzlü hali ile sunuculuğu da fena değil yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz başarılar dilerim.

Cevap Yaz

SarpBayhan

29 Ekim 2014 23:50

Son dönemlerde popülaritesi iyice artan oyunculardan oldu M.Serhat Kılıç, Seksenler'de oynadığı "Ergun Plak" karakteriyle çok geniş çevrelerce tanındı, reklamlarda oynadı, Star TV'de çocuk programı sundu şimdilerde de hem dizide oynamaya devam ediyor hemde Show TV'de eğlenceli bir Bilgi yarışmasının sunuculuğunu yapıyor. İyi bir oyuncu rolünü güzel yapıyor ama Şovmen yönü daha ağır basıyor bana göre. Başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

mrs.hsn

4 Ağustos 2014 19:23

Çok yetenekli, harika bir sanatçı. Sanatçı diyorum çünkü; günümüz de artık herkes "oyuncu" olduğu için hayli ile hepsi "sanatçı" diye görülüyor. Bu; yıllarını tiyatro'ya,sinema'ya vs. adamış insanlara haksızlık oluyor kanaatimce. Aynı kefeye konulmamalı hiç bir şekilde. Serhat Mustafa Kılıç da hakkı yenmemesi gereken "sanatçılardan". Şehir Tiyatrolarında, sinema da ve televizyon da çok değerli ve güzel işlere imza attı, atıyor. Son yer aldığı sinema filmi "Kış Uykusu" ve şehir tiyatroların da sahne aldığı "İntiharın Genel Provası" adlı oyun buna örnek. Sunuculuk'u da gayet iyi ve çok güzel bir sese sahip. Daha iyi ve harika projeler ile hem tiyatro hem sinema hem de televizyon da göreceğimizi umud ediyorum.

Cevap Yaz

Göztepe

13 Ocak 2014 23:10

Loverman arkadaşın söylediği gibi Seksenler dizisinde Ergun Plak karakteriyle iyi bir çıkış yakaladı tiyatro kökenli iyi bir oyuncu. Sunuculuğunu yaptığı televizyon proğramlarıda vardır. Eğerki istikrarlı bir şekilde ilerlerse günümüz filmlerine yeni bir jön olabilir bu vesileyle sinemamızın uzun yıllardır çektiği jön sıkıntısınada katkıda bulunabilir başarılar diliyorum.

Cevap Yaz

Loverman

28 Şubat 2013 14:29

dizideki bir başka favori oyuncularımdan biri de serhat kılıç. ergun plak akıllarda kalacak fenomen bir karakter oldu. başarılarının devamını dilerim.

Cevap Yaz

sezi

28 Ekim 2012 20:01

Seksenlerdeki Ergun Plak tiplemesiyle, replikleriyle alıp götürüyor. Müthiş müthiş müthiş...

Cevap Yaz

Kuzey Kore

24 Ekim 2012 16:50

Serhat Kılıç daha önce yer aldığı yapımlarda da oyunculuk gücünü göstermişti doğrusu ama, Seksenler dizisinde harikalar yaratıyor. Müthiş bir yetenek olduğunu burada üstlendiği Ergun Plak karakterindeki performansıyla kanıtlamış durumda. Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.

Cevap Yaz

pulley06

9 Mart 2011 16:23

Kendisini en son "İntiharın Genel Provası" adlı oyunda izlemiştim. Oyunda dört farklı karaktere büründü ve hakkıyla üstesinden geldi. Çok başarılı...

Cevap Yaz

badem ağacı

14 Eylül 2009 00:01

iyi bir karekter oyuncusu. böyle tipler hem taktir ediliyor hem de arada kaynıyor.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica