Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Faik Ergin

Faik Ergin

Doğum Yeri : İskenderun

Doğum Tarihi : 1 Ocak 1978

Eğitim : İTÜ İnşaat Mühendisliği

Hakkında : İngiliz Koleji (Libya), İskenderun Anadolu Lisesi ve İTÜ İnşaat Mühendisliği bölümü mezunu. 2000’de Best Model of Turkey ve Best Model of World seçildi. Aynı yıl mankenliğe başladı ve Fosforlu Cevriye (Mustafa Altıoklar/TV) TV filminde küçük bir rolle ilk kez kamera karşısına geçti. Bir süre Şahika Tekand Sütüdyosunda oyunculuk eğitimi aldı.

ResimlerSinemakralı1

8 Mart 2020 13:52

Her işinde aynı tip aynı tarzla oynayan oyuncu eline bir çok şans geçse de bir türlü popüler olamadı artık 42 yaşında bu saat den sonrada zor zaten 3 yıldır ortalarda yok.

Cevap Yaz

performer

7 Şubat 2018 23:33

şarkıcı adlı sinema filminde izledim ilk defa. filmi bugün izledikten sonra buraya bakınca ne kadar da çok dizide oynamış dedim kendi kendime... dizi film izlemediğim için dizi film dünyasından habersizim. ama faik ergin şarkıcı adlı sinema filminde çok başarılı oynamış. 1950'lerin bir genç adamını o dönemin tarzıyla çok başarılı canlandırmış.

Cevap Yaz

yaparsa

11 Eylül 2009 15:47

Uygun adım aşk dizisinde gerçekten başarılı buldum kendisini.Merak ettiğim bir şey var acaba dizideki ses kendisininmi yoksa dublajmı eğer kendisininse bence faik ergin kesinlikle dublaj işine girmeli.sesi bence bu iş için uygun.

Cevap Yaz

f_ebru_b

10 Şubat 2008 20:32

genco da fena oynamayan oyunculardan bence iyi bi oyuncu.yüzü çok değişik işallah daha iyi olur.

Cevap Yaz

zzSEDAzz

19 Ocak 2008 21:56

bence rollerini iyi yapıyo

Cevap Yaz

d.kaya

13 Mart 2007 08:25

Sahnede izlemek müthiş keyifli, çok profesyonel ve disiplinli olması Faik\'i sahnede izlenir kılıyor. \" o anın \" kıymetini çok iyi biliyor ve sonuna kadar kullanıyor. Bununla birlikte, insanlarla olan ilişkilerinde daima sıcak, sevecen ve durması gerektiği yeri bilen biri. Her zaman sahnelerde olması dileğiyle Sevgiler Derya

Cevap Yaz
Yandex.Metrica