Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!


hicran

27 Eylül 2020 12:52

çok iyi bir oyuncu

Cevap Yaz

dnyepr

7 Aralık 2010 11:17

ismini açıklamaktan çekinen dante....seray hanımın karşısında oynayan santçı neden ödül alamadı acaba...seray hanım 2000 yılında afife jale ödülü alırkende mi bu oyuncu vardı... bilmiyorum ama kıskançlığınızı açıksa belirtmektan çekinmeyin, ne kuyruk acınız varsa Seray Hanımla devam edin döktürmeye hakaretlere...ancak bunu gizli isimlerle değil gerçek isminizle yazarsanız daha etkileyici olur...burada bir sanatçıyı sanatıyla eleştirmek başka şey onun özeline dil uzatmak başka şey...çok fazla belli ediyorsunuz çekememezliğinizi....Seray Gözler Yeniay çok başarılı ve çok hanımefendi bir sanatçımızdır haber kameraları karşısındaki televole sahnelerine alışmış sanatçı denilen sanat yoksunu insanlarla karıştırmayınız.....

Selami Ulusimli Viyana-Avusturya

Cevap Yaz

Dante Danieşs

20 Kasım 2010 22:58

Kendisini trt haber programının "Sahne Tozu" adlı programında gördüm. İki çarpı iki gerçekten beğendiğim bir oyun. Ancak o programda Seray Gözler'in konuşması gerçek hayatında nasıl bir megaloman olduğunu gördüm. Görgüsüz bir şekilde defalarca cümlelerin arasında eski ödülünden ve yeni ödülün bahsetti. İroniktir ki karşısındaki oyuncu Hatice Aslan ölümsüzler isimli oyun ile Adnan Biricik ile aynı sahneyi paylaşmış bir oyuncuydu. Usta oyuncu ile aynı sahneyi daha önce paylaştığı için samimi bir şekilde şöyle bir soru sordu ; "Adnan'la sahneyi paylaşmak nasıl peki?" Röportaj sırasında iki kelimeyi bir araya getiremeyen Seray Gözler enteresan bir şekilde bu soru sorulmamış gibi karşılıklı ilişkilerden ve kişiliklerden bahsetti. Sayın Seray Gözler size soruyorum o sorulara rağmen teşekkürü esirgediğiniz karşınızdaki oyuncu olmasaydı o ödülü alabilir miydiniz? Daha doğrusu aday bile olabileceğinizi sanmıyorum. 

Sahne tozu bittikten sonra birkez daha öğrendim ki sahnede beğendiğimiz insanlar gerçek hayatlarında o alkışları hak etmeyebilirler. Lütfen o konuşmalarınızı birkez daha dinleyin ve kendinize başka bir gözle bakın, anladığım kadarı ile önünüze yazı koymadıkları sürece, deneyiminize rağmen kamera karşısında zorlanıyorsunuz. 

Cevap Yaz

f_ebru_b

7 Mart 2008 20:02

yabancı damatta çok beyendim.ama zoraki kocada rezaletti

Cevap Yaz

Gül Tuna

31 Ocak 2008 15:44

iyi bir oyuncu

Cevap Yaz

Niluefer

3 Eylül 2007 02:48

TEK KELIMEYLE SÜPER!! Hala oynuyor mu bilmiyorum ama KAKTÜS CICEGInde süper. Gercekten cok iyi bi oyuncu. (Keske filmlerde/dizilerde Mankenleri degilde sadece onun gibi iyi oyuncularimizi oynatsalar.. ) Wuppertal'den Seray hanima selam ve sevgiler.

Cevap Yaz

ekolayzer

1 Eylül 2007 14:18

yahu süper babayı seyrettiniz mi cinnet geçiren kadın rolünde bir numaraydı inanın film olmadığını bilsem gerçek zannederdim daha güzel yapıtlarda yeralmasını büyük bir iştiyakla arzu ediyorum umarım öyle olur

Cevap Yaz

dere_bocuku

27 Ağustos 2007 04:55

Başarılı ve sempatik bir oyuncu.

Cevap Yaz

_bluesky

26 Ağustos 2007 11:26

çok başarılı beğenerek izliyorum.

Cevap Yaz

emre84

2 Ağustos 2007 11:49

Çok iyi bir oyuncu

Cevap Yaz
Yandex.Metrica