Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Nilgün Sağyaşar

Nilgün Sağyaşar

Eğitim : A. Ü. Basın Yayın Yüksek Okulu

Hakkında : TRT de prodüktör yönetmen ve yönetici olarak çalıştı. Uzun süre Drama prog.müd ,TV.Dai.Bşk.Yrd ve Drama Eserleri Seçme ve Geliştirme Kurulu üyeliği yaptıktan sonra prodüktörlüğe geri döndü.Halen TRT de çalışmakta.

Resimler



mansurx

3 Ekim 2016 16:08

Nilgün sağyaşar eski oyuncu artık kendisi gibi yapımcı olan burak sağyaşar ın annesidir son dönemdeki günlük dizi furyasını başlatan yapımcıdır bizim evin halleri,deniz yıldızı,unutma beni ve beni affet gibi dizilerle ses getirdi ama deniz yıldızı ve unutma beni dizileri hikayesini kaldıramayacak kadar uzatıldı ve ilk sezonları iyi olan bu diziler akılda artık kötü dizi olarak yer aldı hatta bu iki dizi yıllarca reyting rekorları kırmasına rağmen bir final bile çok görüldü ve final yapılmadan yayından kaldırıldılar umarım bundan sonraki dizileri tadında biter 2011 de başlayan beni affet bu sezon tadında bitmeli yoksa bu dizide deniz yıldızı ve unutma beni durumuna düşecek yeni dizi ve filmlerde yapımcı olarak görmek isteriz başarılar dilerim.

Cevap Yaz

SarpBayhan

11 Mayıs 2015 15:10

Nilgün Hanım oyuncu Burak Sağyaşar'ın annesidir. Özellikle yapımcılığını üstlendiği Ankara'da çekilen günlük yerli diziler sayesinde adını duyurmuştur. Bizim Evin Halleri, Deniz Yıldızı, Unutma Beni ve Beni Affet gibi günlük dizilerin yapımcısıdır.

Cevap Yaz

ufukmubaya

16 Kasım 2008 19:45

kendisi burak sağyaşar (küçük kadınlardaki utku) ın annesidir...

Cevap Yaz
Yandex.Metrica